Czy pietruszka była tego warta?pikist.com

Teściowa ukryła się w psiej budzie. Kradła z rodziną warzywa, interweniowały służby

Czy pietruszka może być na tyle cenna, aby warto było popełnić dla niej przestępstwo? Pewna rodzina prawdopodobnie uznała, że tak, przez co w efekcie musiały interweniować służby. Niebywała historia zdarzyła się we wsi pod Lublinem.

Pietruszka jest warzywem mocno nie docenionym. Bez niej żaden rosół by się nie udał, a gdyby nie było rosołu, to wiele innych zup także nie miałoby racji bytu. Jej cena jest niewielka, a uprawa stosunkowo prosta, mimo to wielu rolników decyduje się na jej uprawę. Pewna rodzina tak bardzo uwielbia to podłużne warzywo, że jest w stanie zrobić dla niego naprawdę wiele. Okazuje się, że bez problemu mogą także złamać prawo, aby zdobyć jej jak najwięcej.

5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwyca5 minut i ani chwili dłużej, najszybsze ciasto na świecie. Wygląda niczym z najlepszej cukierni, a smak zachwycaCzytaj dalej

Pietruszka była dla nich praktycznie wszystkim

Noc była mroźna, a roślinność wilgotna z powodu długotrwałych deszczy. Trzy osoby podjechały do pola pietruszki, dwie z nich udały się między grządki, a trzecia została przy samochodzie. Jak się później okazało, osobą przy samochodzie był 38-latek, który miał stać na czatach, gdy jego dwie kompanki: 36-letnia żona oraz 53-letnia teściowa oddawały się nielegalnemu przedsięwzięciu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mamy najcudowniejsze zdjęcie ze ślubu Wojciechowskiej. Podróżniczka często ujawnia kulinarne sekrety odwiedzanych miejsc
  2. Możesz mieć Covid-19 jeśli masz nietypowy objaw i niedawno byłeś za granicą. Lepiej od razu iść do lekarza
  3. Fani wstrzymali oddech, ukochany aktor zmienił się nie do poznania, wygląda jak inny człowiek. Wyznał głęboko skrywany sekret swojej diety

Zdarzenie miało miejsce dwa dni temu około godziny 22. Funkcjonariusze służby granicznej na kamerach termowizyjnych zauważyli podejrzany ruch na pobliskim polu pietruszki. Dwie osoby biegały po nim z workami, do których pakowały rosnące warzywa. Kiedy podeszli do mężczyzny przy samochodzie, kobiety zaczęły szybko uciekać. Szybko jednak zostały ujęte, a ich plan spalił na panewce.

Właściciel pola zaalarmowany rabanem prawdopodobnie wyszedł ze swojego domu i zauważył dwie uciekające kobiety. Jedna z nich, schowała się za betonowym słupem myśląc, że całkowicie zakryje jej sylwetkę. Druga, starsza kobieta wykazała się znacznie większą pomysłowością.

- Schowała się w budzie dla psa stojącej na jednej z posesji. Kiedy funkcjonariusze odnaleźli ją w środku, na zewnątrz stał przywiązany na łańcuchu pies - tłumaczy aspirant sztabowy Edyta Krystkowiak, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Hrubieszowie.

Skradziona pietruszka została wyceniona na około 30 zł. Na miejsce został wezwany patrol policji, który wyciągnął konsekwencje. Kobiety zostały ukarane mandatami o wysokości 500 złotych.

Możesz mieć COVID-19, jeśli masz choć 1 objaw z listy. Oprócz utraty smaku jest wiele innych symptomówMożesz mieć COVID-19, jeśli masz choć 1 objaw z listy. Oprócz utraty smaku jest wiele innych symptomówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pójdziesz do apteki i ostro się zdziwisz. Mało kto wie, że obowiązuje reglamentacja
  2. Prawdę długo ukrywano, nikt nie wiedział. Sekret Bandziorka z "Chłopaków do wzięcia" ujrzał światło dzienne
  3. 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznie
  4. Pieczenie ciasta "mleczna dziewczyna" trwa tylko 7 minut. Cudowny przepis podbija sieć
  5. Koniec z Bożym Narodzeniem jakie znamy, pojawiły się nowe wytyczne. Ludzie nie kryją wściekłości
  6. Nowe, ogromne ognisko koronawirusa w Polsce. Wielu seniorów jest zagrożonych

Źródło: dziennikwschodni.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł