Piotr Rubik błaga o pomocInstagram / @piotr_rubik

Piotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające fakty

Piotr Rubik jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kompozytorów w Polsce. Jego utwory nawet dzisiaj uznaje się za popularne szlagiery. Ciężko uwierzyć, że Piotr Rubik za dawnych lat cierpiał z powodu niedostatku jedzenia. Niestety aktualnie ponownie potrzebna jest mu pomoc.

Nie da się ukryć, że Piotr Rubik stworzył wiele kultowych melodii, których nie da się wyprzeć z pamięci. Kompozytor poprosił swoich fanów o pieniądze. Nie pierwszy raz artysta znalazł się w sytuacji podbramkowej. Fakty dotyczące jego dzieciństwa są niezwykle przejmujące.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Piotr Rubik i jego przeszłość

Mało kto spodziewałby się, że Piotr Rubik lata temu nie mógł sobie pozwolić na kulinarne frykasy. Gwiazdor w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że zanim stał się sławny nie należał do grona zamożnych osób i jadł wszystko co mu trafiło w ręce.

- Nie było wtedy jedzenia, więc jak coś znalazłem, to jadłem. Moja babcia, która przeżyła wojnę i oblężenie Stalingradu, bo była Rosjanką, nie uznawała, że można było coś zostawić. W związku z tym, jak zrobiła sto placków... one były pyszne - powiedział Piotr Rubik, przytaczany przez portal Fakt24. Niestety tym razem kompozytor również potrzebuje pieniędzy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Przyłapali Martę Kaczyńską na plaży. Myślała, że nikt nie widzi
  3. Zdjęcie pokazuje prawdę o spektakularnej diecie. Tomasz Sekielski nie wstydzi się niczego, fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

Piotr Rubik prosi swoich fanów o pieniądze

Kompozytor wyznał, że potrzebuje kwoty 70 tysięcy złotych. Piotr Rubik chce przeznaczyć tę kwotę na wydanie kolejnej płyty. Ma się na niej znajdować koncert zarejestrowany w 2018 roku. Fani artysty z pewnością nie będą obojętni na taką prośbę. Do tej pory Piotr Rubik uzbierał blisko 40 tysięcy złotych. Co mogą zyskać wielbiciele kompozytora, którzy wpłacą najwyższe kwoty?

- Jeśli wpłacisz 1000 zł i więcej - dostaniesz płytę "Kantata Polska" z autografem Piotra Rubika i dedykacją, spersonalizowany film z podziękowaniem oraz podziękowanie w książeczce do płyty (tak! Będzie tam Twoje nazwisko lub nick już na zawsze, jeśli oczywiście będziesz chcieć - napisał Piotr Rubik na swojej zrzutce.

Nieludzkie, 82-letnia kobieta pobita przez policjantów w Biedronce. Wszystko zostało nagrane, staruszka ledwo stała na nogachNieludzkie, 82-letnia kobieta pobita przez policjantów w Biedronce. Wszystko zostało nagrane, staruszka ledwo stała na nogachCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rodzice prześlą Ci pieniądze, a Ty możesz zapłacić podatek. Grożą ci też sankcje
  2. Charakterystyczny znak na uchu pojawia się przed zawałem. Gdy go zauważymy, nie ma czasu do stracenia
  3. Trick Gessler sprawi, ze rosół będzie klarowny. Gwiazda ma jeszcze 1 cenną radę
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Obłędnie soczyste pierogi z mięsem z rosołu, doskonały pomysł na obiad dla całej rodziny za grosze
  6. Pamiętacie Bronkę z “Daleko od szosy”? Aktorka wreszcie zdradziła jedną z największych tajemnic serialu

Źródła: Fakt24 / Zrzutka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł