Pizza z Biedronki (zdjęcie pizzy i zdjęcie sklepu Biedronka)Obraz pasita wanseng z Pixabay / Wikipedia, fotograf: Mateusz Giełczyński licencja: CC BY-SA 3.0)

Szaleństwo w Biedronce, włoska pizza za 1 złoty. Ukryty haczyk powala

Pizza za złotówkę? Taką promocją przyciąga Biedronka. Sprawdź, co trzeba zrobić, by ją dostać.

Pizza za złotówkę to najnowszy pomysł Biedronki, by przyciągnąć klientów. W najnowszych gazetkach i na stronie internetowej dyskont ogłasza gratkę dla miłośników włoskiej kuchni. Włoska pizza z sosem pomidorowym i pepperoni lub z pieczarkami i szynką (znana jako Capricciosa) trafia jako pewny hit do gazetek Biedronki. Przysmaki będzie można dostać już za złotówkę. Co trzeba zrobić żeby skorzystać z promocji?

Zajrzała do śmietnika pod znanym polskim sklepem, odkryła skandal i w pośpiechu zaczęła robić zdjęcia. Jest aferaZajrzała do śmietnika pod znanym polskim sklepem, odkryła skandal i w pośpiechu zaczęła robić zdjęcia. Jest aferaCzytaj dalej

Pizza Pepperoni i Capricciosa - te dwie pizze objęte są promocją

Chodzi o mrożoną pizzę Gusto Bello o wadze 375 gram. Ten produkt zdobywa dość pozytywne opinie internautów, więc może warto się nim zainteresować. Recenzujący piszą o dobrym cieście, dużej ilości sera i tym, że producent nie skąpi jeśli chodzi o dodatki (wszyscy znamy te pizze “pepperoni” z jednym plasterkiem pepperoni). Opakowanie głosi, że pizza została wypieczona w piecu opalanym drewnem.

Taka pizza jest świetnym pomysłem dla zabieganych. Jest wcześniej podpieczona w profesjonalnym piecu. Wystarczy wstawić ją do piekarnika na chwilkę, aby nasz dom wypełnił się aromatem jak z pizzerii. Warto zawsze mieć jakiś zapas mrożonych produktów w domu na wypadek, gdybyśmy danego dnia zapomnieli o zakupach albo nie zdążyli przygotować obiadu.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Żeby dostać pizzę za złotówkę trzeba kupić jedno opakowanie w cenie regularnej - 6,99 złotych. Drugie będzie można dokupić za 1 złoty. Daje to cenę 4 złotych za pizzę, co jest niezłą gratką. Promocja zaczyna się dziś, 24.02 i będzie trwała do 29.04 lub do wyczerpania zapasów. Biedronka zastrzega, że promocyjne opakowania pizzy dostępne są w wybranych sklepach. Nie wymienia, do których konkretnie przybył transport produktu, dlatego najlepiej zapytać w pobliskim dyskoncie.

Wśród komentujących pojawiają się też tacy, którzy powątpiewają w jakość takiej pizzy. Piszą, że może rzeczywiście wygląda w porządku, a ilość składników jest odpowiednia, ale tak niska cena każe powątpiewać w jakość wyrobu. Uważają, że nie da się zrobić dobrej, zdrowej pizzy za 4 złote, nawet nabywając półprodukty w cenach hurtowych. Decyzję pozostawiamy więc Wam.

Najlepsze newsy:

  1. Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka
  2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe
  3. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?
  4. 10 najgorzej wpływających na mózg produktów. Ich zjedzenie nas ogłupia?
  5. Ziemniaki znikają z gazetek supermarketów. Powód wywołuje wściekłość
  6. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem

Źródło:www.biedronka.pl

Następny artykuł