Pizzeria stała się miejscem zemstyPixabay / Altnet

Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób

Pizzeria stała się miejscem, w którym dochodziło do serii tajemniczych incydentów. Kiedy prawda wyszła na jaw, okazało się, że odpowiadał za nie dawny pracownik. To co robił Michał, jest nieprawdopodobne. Mało kto spodziewałby się zemsty w takim wydaniu.

Niejedna pizzeria czasami musi podjąć decyzję o zwolnieniu pracowników. Nie inaczej było w przypadku lokalu w Kraśniku. Michał zareagował na otrzymanie wypowiedzenie w wyjątkowo perfidny sposób. Z pewnością właścicielka pizzerii zapamięta takie doświadczenie do końca życia. Co takiego zrobił mężczyzna?

Pokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gościPokroiła ogórka obieraczką do warzyw i wrzuciła 2 składniki. Letnia surówka podbiła serca gościCzytaj dalej

Pizzeria w obliczu niewyjaśnionych zjawisk

Bez wątpienia pizzeria jest jednym z ostatnich miejsc, w których spodziewalibyśmy się tajemniczych incydentów. Okazuje się, że niekiedy byli pracownicy potrafią zemścić się na dawnych pracodawcach w osobliwy sposób. Do tego grona należał Michał, który był kucharzem w popularnej pizzerii. Mężczyzna nie mógł znieść tego, że podziękowano mu za współpracę i postanowił wcielić w życie swój plan.

Na początku zauważono, że z lokalu zaczęły znikać drobne przedmioty i część pieniędzy. Najprawdopodobniej każda pizzeria wzięłaby coś takiego za nic nieznaczące niedopatrzenia. Jednak pewien powtarzający się incydent wywoływał znacznie większy niepokój. Okazało się, że samochód, który pizzeria wykorzystywała do rozwożenia zamówień, o poranku miał praktycznie pusty bak. Kierowcy zgłosili ten problem właścicielce lokalu. Kobieta postanowiła spisywać stan licznika. Już wkrótce cała tajemnica miała wyjść na jaw.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Nowe świadczenie ze zgodą całego Sejmu. Seniorzy mogą liczyć przynajmniej na 2,4 tys. zł, ale nie wszyscy

Wszystkiemu winien był dawny pracownik pizzerii

Po pewnym czasie okazało się, że pizzeria po zamknięciu była odwiedzana przed dawnego pracownika. Michał został z niej zwolniony, jednak postanowił dorobić sobie klucze do lokalu. W związku z tym o zmroku bez problemu do niego wchodził i podbierał gotówkę oraz niektóre przedmioty. Z pizzerii zabierał kluczyki do samochodu dostarczającego jedzenie i woził nim swoich znajomych. Mężczyzna za swoją zemstę będzie musiał odpowiedzieć przed sądem.

Najlepsze newsy:

  1. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego
  2. Skandal na zachodzie Polski. 7 osób zatrzymanych. Mieli związek z oburzającymi czynnościami
  3. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  4. Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościach
  5. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  6. Tragiczny wypadek młodego gwiazdora. Wielki talent zginął w wieku zaledwie 24 lat

Źródło: fakt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł