Placki ziemniaczane, które kosztowały wiele pieniędzypixabay.com/Taken

Rafał zamówił na wakacjach w Juracie obiad. Cena na paragonie za placki ziemniaczane poraża

Placki ziemniaczane nie mogą być drogim daniem, w końcu do ich zrobienia potrzebujemy ziemniaków, jajek i odrobiny mąki. Pewnej restauracji udało się jednak stworzyć szalenie drogie placki, za które liczą sobie fortunę. Pewien turysta podzielił się z internautami swoim paragonem, na którym widać niebotyczne ceny.

Placki ziemniaczane z zasady są budżetowym posiłkiem. Niestety jedna z restauracji w nadmorskiej miejscowości postanowiła liczyć swoich klientów na bardzo duże pieniądze za najprostsze danie. Rafał podzielił się swoimi doświadczeniami z ową restauracją, w której za zwykły posiłek dla dwóch osób musiał zapłacić równowartość jednej dniówki. Ceny nad morzem jak zawsze ogromne.

Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa WachowiczTajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa WachowiczCzytaj dalej

Placki ziemniaczane lepiej zrób sobie sam - na mieście nad morzem zapłacisz za nie kolosalną ilość pieniędzy

Pan Rafał stołował się w jednej z restauracji niedaleko Juraty, która znana jest chyba każdemu miłośnikowi wypoczynku nad Bałtykiem. Jedna z najczęściej odwiedzanych lokacji turystycznych, ciesząca się wielką popularnością, ma również ciemną stronę. Kiedy Rafał dostał do rąk paragon zaniemówił. Na kawałku papieru widniały ceny o jakich nigdy nie śnił.

Dzisiaj grzeje: 1. Tajemny dodatek do rosołu, który zupełnie odmienia jego smak. Nie chodzi o warzywa ani przyprawy, dodaje go również Ewa Wachowicz
2. 4,3 tys. zł co miesiąc. Pieniądze ze specjalnego świadczenia dostaje coraz więcej emerytów

Na paragonie widniała suma 193 złotych za obiad dla dwóch osób. Nikogo by taka ilość pieniędzy nie dziwiła, gdyby paragon został wydany w ekskluzywnej restauracji. Niestety pan Rafał odwiedził jedynie smażalnie ryb, w której za dwa kawałki ryby kazano mu zapłacić kolejno 48 i 36 zł. Porcja 8 placków ziemniaczanych wyceniona została na 20 złotych a piwo na 12 złotych. Do prawie 200 złotych dodane zostały również niewielkie dodatki, jednak żadne z dań nie jest aż tak drogie w produkcji.

Niemal 200 złotych za obiad dla dwóch osób, który wcale nie jest obfity ani wykwintny. Tak wyglądają realia wakacji nad morzem. Wielu klientów nacina się i musi zapłacić tak duże sumy. Jedynym wyjściem jest samodzielne przygotowywanie sobie posiłków w hotelowym pokoju, lub wybieranie sprawdzonych lokacji w mniej popularnych miejscowościach.

Najlepsze newsy:

  1. Atak nożownika, nie żyją trzy osoby, dwie w stanie krytycznym. Tragiczne doniesienia z Wielkiej Brytanii
  2. Koronawirus opanowany, najlepsza wiadomość od długich miesięcy. W końcu ogłoszono spektakularny sukces w Hiszpanii
  3. Kupili dwie kawy i dwa gofry na Krupówkach. Gdy zobaczyli rachunek, złapali się za głowy
  4. Niesamowicie zdrowy domowy syrop z natki pietruszki oczyszczający tętnice. Jego zalety powalają
  5. Nigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Jest cenna z 5 imponujących powodów
  6. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów

Źródło: o2.pl

Następny artykuł