"Plebania" bez niej nie byłaby taka samaTRICOLORS/East News

Dramatyczne wieści o stanie zdrowia uwielbianej gospodyni z "Plebanii". Nie pomogło nawet drogie leczenie

Serial "Plebania" nie byłby bez niej taki sam. Katarzynę Łaniewską pokochali za rolę gospodyni. Niestety, ostatnie doniesienia o stanie zdrowia aktorki nie napawają optymizmem. Niezwykle kosztowne leczenie nie przyniosło zamierzonych rezultatów.

Nie da się ukryć, że "Plebania" była jednym z tych seriali, które przyciągają przed ekrany telewizorów wielu widzów. Osoby, które oglądały tę produkcję z pewnością doskonale pamiętają postać gospodyni, w którą wcielała się Katarzyna Łaniewska. Wieści jej dotyczące można uznać za dramatyczne. Wszystko przez pogarszający się stan zdrowia.

Ważne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdęWażne ostrzeżenie dla wszystkich kupujących w Lidlu. Zdenerwowany klient zamieścił mnóstwo zdjęć zdradzających bolesną prawdęCzytaj dalej

Gwiazda serialu "Plebania" i poważne problemy zdrowotne

Ciężko uwierzyć, że od ostatniego odcinka serialu "Plebania" minęło już osiem lat. Produkcja TVP do dziś pozostaje w pamięci fanów. Losy mieszkańców wsi Tulczyn dobiegły poniekąd końca, jednak życie toczy się dalej, a obsada serialu boryka się dziś z własnymi problemami. Katarzyna Łaniewska jest tego idealnym przykładem.

Aktorka wcielająca się w rolę gosposi nie ma lekko. Wszystko przez problemy zdrowotne. Okazuje się, że gwiazda serialu "Plebania" nie może już nawet przeczytać swojej własnej książki kucharskiej "Kuchnia wyśmienita, czyli gotujemy z babcią Józią". Co dolega Katarzynie Łaniewskiej?

Dzisiaj grzeje:

  1. To już pewne. Jutro nastąpią kluczowe zmiany dla Polaków, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło
  2. Dramatyczna wiadomość Polsatu obiega Polskę. Wszyscy klienci Biedronki przecierają oczy po komunikacie
  3. Najbardziej imponujące polskie banknoty okolicznościowe. Nowy banknot z Piłsudskim nawet się nie umywa do reszty?

Smutny los gwiazdy serialu "Plebania"

Katarzyna Łaniewska cierpi na zwyrodnienie plamki żółtej. Przyczynia się to do stopniowej utraty wzroku. Sama aktorka przyznaje, że widzi już wyłącznie światło, zarysy postaci i przedmiotów. Ról uczy się z nagrań głosowych, a po domu porusza się znaną sobie trasą. Niefortunnie kosztowne leczenie nie przyniosło pożądanych rezultatów.

- Na początku pomagały mi zastrzyki, które przyjmuje się do oka, każdy kosztował ponad 3 tysiące złotych. Przyjęłam ich prawie 30. Córka i wnuczek nagrywają mi dialogi na dyktafon, a ja to sobie potem odtwarzam i zapamiętuję. Rodzinę mam wspaniałą. Nie rozpaczam, bo wiem, że Pan Bóg ma dla mnie taki plan. Przyjmuję to z pokorą i cieszę się, że mimo choroby wciąż mogę pracować - wyznała gwiazda serialu "Plebania" w rozmowie z Super Expressem, przytaczanej przez portal Pomponik.

W upały niektórzy piją je litrami. Poważny błąd, można sobie mocno zaszkodzićW upały niektórzy piją je litrami. Poważny błąd, można sobie mocno zaszkodzićCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"
  2. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc
  3. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  4. Niewiarygodnie soczyste kotlety mielone. Tajemnica tkwi w zastąpieniu popularnego składnika niezwykłym dodatkiem
  5. Rewelacyjna surówka z młodej kapusty. Pobije nawet kultowego Colesława
  6. Zbigniew Boniek podzielił się swoją radością na Twitterze. Internauci gratulują nowego członka rodziny (FOTO)

Źrodło: Pomponik

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł