Polacy powinni wziąć jej słowa do sercaFacebook / Monika Drobińska

Załamana zachowaniem Polaków ws. maseczek pielęgniarka apeluje. Idąc do Lidla czy Biedronki nie zapominaj jej założyć

Nie da się ukryć, że Polacy są podzieleni w kwestii noszenia maseczek na zakupach. Niektórzy stosują się do zaleceń, inni nie zamierzają ich przestrzegać. Warto w takiej sytuacji zapoznać się z opinią osoby związanej z ochroną zdrowia. Każdy powinien przeczytać jej wpis.

Już od kilku miesięcy Polacy podczas wizyt w sklepach noszą maseczki. Wzbudzają one mieszane uczucia. W mediach pojawiają się opinie podważające ich zasadność. Głównie głoszone są przez celebrytów i osoby które nie mają nic wspólnego ze światem nauki. W związku z tym coraz częściej w kwestii maseczek zaczynają wypowiadać się przedstawiciele ochrony zdrowia.

Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechuWysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechuCzytaj dalej

Polacy i drażliwy temat maseczek

Wszyscy Polacy mierzą się teraz z zagrożeniem epidemiologicznym. Maseczka podczas zakupów i w przestrzeniach publicznych wydaje się być niewielkim kosztem w przeciwdziałaniu rozprzestrzeniania się choroby. Niestety, z dnia nadzień coraz więcej osób jest dopadanych przez niebezpieczną infekcję. Pracownicy ochrony zdrowia robią co mogą, aby ratować najciężej chorych. Jednak system powoli nie wytrzymuje takiego obciążenia. Pielęgniarka, dla której największą pasją jest anestezjologia nie mogła dłużej wytrzymać.

- Miałam nadzieję, że Polacy są mądrzy, wyciągną wnioski. Zawiodłam się. Urosły teorie o grzybicy, syfie, bakteriach, szkodliwości maseczek. Czyli powinnam być trupem. Lata całe po naście godzin, pracując na bloku operacyjnym, nie ściągałam maseczki z twarzy - napisała Monika Drobińska w swoim wpisie na Facebooku. Pod jego koniec zamieściła ważny apel, z którym powinni zapoznać się wszyscy Polacy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie sięgniesz już po żaden inny, najzdrowszy sok pod słońcem zapewni ci długowieczność. Wystarczy szklaneczka dziennie
  2. Rząd właśnie ogłosił. Nowe obostrzenia będą wyjątkowo ostre zwłaszcza dla turystów, niebawem mogą wejść w życie
  3. Niesamowite działanie oleju z liści laurowych. Poznasz je i od razu pobiegniesz do sklepu

Pielęgniarka w przejmujący sposób apeluje o to, aby Polacy nosili maseczki

- I tak na koniec - noście te cholerne maseczki. Przecież nic was to nie kosztuje. Wszystkich, którzy nie wierzą w "covida" zapraszam do szpitali. Też będziecie mieć "twarze do zapamiętania". Ani ja, ani żaden inny medyk nie zasługuje, aby go obrażać. Ci, którzy to robią, do pięt nam nie dorastają - napisała kobieta związana z ochroną zdrowia. Idąc na zakupy do sklepów takich jak Biedronka i Lidl pamiętajmy o maseczkach.

Krystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicęKrystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Fatalna wiadomość dla miłośników kąpieli. Będą płacić więcej pieniędzy za wywóz śmieci
  2. Decyzja zapadła, rząd przedłuża jeden z obowiązujących zakazów. Zmiany dotkną wielu Polaków
  3. Robisz wszystko według przepisu, a ciasto ciągle pęka? Ania Starmach wyjaśnia jaki błąd masowo popełniają Polacy
  4. Cudowna przekąska na pochmurny dzień. Przepyszne pieczone ziemniaki po włosku
  5. Najtańszą sałatkę z 3 składników robi się w 3 minuty. Zastąp nią obiad, będziesz wniebowzięty
  6. Twoje meble mogą być warte więcej niż myślisz. Możesz śmiało zamienić je na nowe

Źródła: Facebook; Życie Polska

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł