Polacy powinni mieć się na bacznościPixabay / ElasticComputeFarm

Alarm dla wszystkich. Są pozornie zdrowe, ich jedzenie powoli osłabia organizm

Polacy powinni mieć się na baczności. Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że pozornie zdrowe produkty mogą w okropny sposób wpłynąć na nasz organizm. Czego należy się wystrzegać podczas zakupów spożywczych?

Nie da się ukryć, że Polacy coraz bardziej świadomie wybierają produkty spożywcze. Niestety, niektóre z nich mogą okazać się szkodliwe nawet wtedy, gdy powszechnie uchodzą za zdrowe. Już teraz przekonaj się czego lepiej unikać.

Piotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające faktyPiotr Rubik błaga fanów o pieniądze. W dzieciństwie brakowało mu jedzenia, po latach ujawnił wstrząsające faktyCzytaj dalej

Polacy nie mieli pojęcia, że ich zdrowie jest zagrożone

Ostatnio informowaliśmy o tym jak Polacy zostali ostrzeżeni przez telewizję Polsat. Niefortunnie nie jest to koniec złych wiadomości. Okazuje się, że popularne produkty, które przez wiele osób sa uznawane za zdrowe jedzenie, tak naprawdę mogą okazać się zagrożeniem dla zdrowia.

Polacy, który chcą się zdrowo odżywiać, często sięgają po sałatę. Przeważnie jest ona już umyta i zapakowana w plastik. Badania potwierdzają, że takie połączenie może narazić nasz organizm na niebezpieczeństwo. Powód jest niezwykle zaskakujący.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Dramatyczna wiadomość od TVP. Akcja na południu polski trwała całą noc
  3. Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościami

O czym powinni wiedzieć wszyscy Polacy?

Zgodnie z doniesieniami portalu Pikio, czasopismo "Applied and Environmental Microbiology" opublikowało wyniki badań, w których poddano analizie 24 produkty zapakowane w folię. Znalazły się wśród nich również mieszanki sałat, w których wykryto bakterie paciorkowca kałowego. Ich stężenie było niewielkie, jednak stwarzało zagrożenie dla zdrowia. Polacy powinni unikać częstego spożywania sałaty opakowanej w folię z jeszcze jednego powodu. Naukowcy podczas badań zauważyli, że w takich warunkach bakterie takie jak salmonella rozwijają się znacznie szybciej. W związku z tym warto unikać tego typu produktów.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już niebawem blisko 2 tys. Polaków otrzyma specjalne wezwania. Powód będzie zaskoczeniem
  2. 17-letnia mama wiedziała, że umiera. Zostawiła dla swojego dziecka wzruszającą wiadomość
  3. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Obłędnie soczyste pierogi z mięsem z rosołu, doskonały pomysł na obiad dla całej rodziny za grosze
  6. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów

Źródła: Pikio

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł