25 osób na jeden imprezie w czasie kwarantannypixnio.com/domena publiczna (CC0)/Bicanski

Dowiesz się kto mimo zakazów zorganizował domówkę na 25 osób i zagotujesz się z wściekłości

Polacy na emigracji tęsknią za domem, nie ma się co im dziwić. Jednak domówka, która została odkryta w jednym z miast Wielkiej Brytanii była zaskakująca. W czasie kwarantanny w jednym mieszkaniu było aż 25 osób.

Polacy na obczyźnie często nie stosują się do zasad panujących w innym kraju. Dla pewnych ludzi nawet czas kwarantanny nie jest na tyle ważny, żeby przestać urządzać imprezy. Dlatego wezwana policja odkryła, że na miejscu imprezuje 25 osób.

Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebieWymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebieCzytaj dalej

Polacy ignorują zasady kwarantanny

Na terenie hrabstwa Derbyshire ktoś urządził domówkę, w której udział wzięło 25 osób. Nikogo by to nie dziwiło, w końcu każdy lubi od czasu do czasu poimprezować. Ludzie, którzy zorganizowali zabawę wybrali czas kwarantanny jako datę imprezy. Kiedy my spędzamy ten czas w domach, nie mogąc z nich wyjść zobaczyć się ze znajomymi czy z rodziną, poświęcamy swój czas dla dobra innych, tych 25 Polaków kompletnie zignorowało zasady izolacji.

- Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres i byli w szoku, kiedy zobaczyli 25 dorosłych i dzieci mających duże przyjęcie z głośnikami i zestawem do karaoke - Informuje policja.

Kiedy weszli do salonu, zobaczyli suto zastawiony stół alkoholem i jedzeniem. Na takich wydarzeniach często tańczy się, rozmawia i generalnie ma bardzo bliski kontakt z drugim człowiekiem. To idealne warunki aby z łatwością wirus mógł sie rozprzestrzeniać.

Dzisiaj grzeje: 1. Lista 13 problemów. Jeśli znajdziesz na niej swój, powinieneś spożywać kurkumę, poczujesz ulgę

2. Miasteczko w centrum epidemii pozostaje zdrowe. Nikt nie zachorował, naukowcy rozpoczynają badania

Wśród internautów wielką furorę zrobiły dania podane dla gości. "Połowa jajka z kawałkiem chleba i shotem whisky" czy pomarańcze jako część bufetu wyjątkowo zaintrygowały brytyjskich internautów. Są jednak źli na Polaków, którzy swoim zachowaniem mogą zmusić ministra zdrowia do zaostrzenia zasad kwarantanny oraz izolacji.

25 osób na domówce

Najlepsze newsy:

  1. Oficjalnie: Właśnie wprowadzono nowe, poważne obostrzenia dla Polaków
  2. Przepowiednie ojca Klimuszki na 2020. Kilkadziesiąt lat temu przewidział gorszą rzecz niż koronawirus?
  3. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy
  4. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie
  5. 1 prosty trik i wychodzi najpyszniejsza na świecie golonka. Sposób na ogromną erupcję smaków
  6. Zaskakujące słowa kapłana. Według niego ksiądz nie może roznosić koronawirusa

Źródło: londynek.net

Następny artykuł