Anita SokołowskaFacebook / Anita Sokołowska

Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania

Gwiazda stacji Polsat postanowiła zwrócić się do swoich fanów. Anita Sokołowska prosi o ogromne pieniądze. Ma wielką nadzieję, że w ciągu zaledwie kilku dni uda jej się zebrać kwotę aż 4 milionów złotych.

Stacja Polsat emituje serial "Przyjaciółki" już od niema 8 lat. Jedną z głównych ról gra tam Anita Sokołowska. Sympatyczna szatynka na co dzień nie stara się stać celebrytką, jednak w ramach wyjątkowej akcji postanowiła wykorzystać swoją popularność. Za pośrednictwem Facebooka Anita zwróciła się do wszystkich dobrych ludzi o pomoc finansową. Na moment opublikowania nagrania, zostało jedynie 10 dni na zebranie 4 milionów. Pieniądze te przysłużą się niezwykłej sprawie.

Koniec pobłażania, kontrowersyjny komunikat. Nikt nie wejdzie do sklepu i restauracji na dotychczasowych zasadachKoniec pobłażania, kontrowersyjny komunikat. Nikt nie wejdzie do sklepu i restauracji na dotychczasowych zasadachCzytaj dalej

Gwiazda stacji Polsat wykorzystuje swoją sławę w słusznej sprawie

Anita Sokołowska postanowiła zachęcić swoich fanów do wpłat na operację bardzo chorego chłopca. Jak pisze sama mama chorego dziecka - W Polsce lekarze powiedzieli nam wprost - w przypadku tak zaawansowanej choroby nigdy nie udało się uratować żadnego pacjenta. Wszyscy zmarli… Zegar tyka. Najpóźniej w połowie sierpnia Kacper powinien znaleźć się w szpitalu Nationwide Children’s Hospital w Ohio. Amerykańscy lekarze widzą szanse wyleczenia! - Mimo, że sytuacja wydaje się dramatyczna Anita postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Jej emocjonalny apel na Facebooku poruszył wszystkich fanów. Aktorka zwróciła się do nich pięknymi słowami.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rzecznik Ministerstwa Zdrowia właśnie przekazał oficjalny komunikat. Przepisy będą zaostrzone „w trybie pilnym”
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Emerycie, jesteśmy pewni twojego uśmiechu. Znamy już kwotę kolejnej trzynastki, suma jest konkretna

Anita Sokołowska zazwyczaj w swoich mediach społecznościowych chwali się zdrowym trybem życia. Mimo, że jest dzień się wypełniony obowiązkami aktorka stara się jadać zawsze regularnie i zdrowo. Gwiazda zdecydowała się na catering dietetyczny, dzięki któremu zachowuje nienaganną figurę. Tym razem zamiast o swoim zdrowiu, Anita opowiadała o zdrowiu chłopca, którego tylko wpłaty dobrych ludzi mogą uratować. Jej słowa poruszyły fanów.

Gwiazda stacji Polsat zwróciła się do ludzi o dobrych sercach, którzy mogą odmienić los chorego dziecka - Pomóżmy Kacprowi wygrać walkę z chorobą. Kacper 10 lat - musi lecieć do USA, by przejść kosztowną operację guza mózgu - tak pod nagraniem, które zamieściła Anita zachęca fanów do pomocy. Kilkukrotnie podczas nagranego materiału aktorka prosiła o wsparcie finansowe, które może zdziałać cuda.

Na stronie zbiórki możemy znaleźć informację, że udało się zebrać już niemal 1 milion złotych, a sprawę wsparło ponad 17 tysięcy darczyńców. Taka kwota przybliża Kacpra do spełnienia marzeń o normalnym życiu. Wielki wzrost wpłat zauważono na stronie po apelu Anity, który okazał się niesamowicie owocny. Z naszej strony trzymamy kciuki, by akcja zakończyła się całkowitym sukcesem.

Najlepsze newsy

  1. Wiadomości TVP upatrzyły kolejny obiekt ataków. Nawet po wyborach nie odpuszczają
  2. Byli na wakacjach nad polskim morzem. Wrócili do domu i zaczęli zarażać wirusem
  3. Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskie
  4. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  5. Koniec pobłażania, kontrowersyjny komunikat. Nikt nie wejdzie do sklepu i restauracji na dotychczasowych zasadach
  6. Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektu

Źródło: przeambitni / gwiazdy.wp

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na pyszny posiłek!

Następny artykuł