Polsat emitował Hell's KitchenInstagram / @hellskitchenpolsat

Nie żyje uczestnik kulinarnego show Polsatu, miał 32 lata. Tragiczna wiadomość

Jeden z uczestników programu emitowanego przez Polsat zmarł w wieku 32 lat. Wyjątkowo przykre informacje momentalnie obiegły media. Uwielbiany miłośnik kulinarny odszedł z tego świata w bardzo młodym wieku. Widzowie go uwielbiali.

Nie da się ukryć, że programy kulinarne telewizji Polsat cieszą się sporą popularnością. Niestety ostatnie doniesienia napawają ogromnym smutkiem. Okazuje się, że nie żyje uczestnik czwartej edycji uwielbianego show.

Najprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarniNajprostszy przepis na chleb z garnka, wymieszaj i piecz. Jeśli narodowa kwarantanna nastanie, nie będziesz musiał iść do piekarniCzytaj dalej

Program emitowany przez Polsat zapewnił mu rozpoznawalność

Niejednokrotnie w telewizji Polsat można natknąć się na niecodzienne osobowości o ogromnych talentach. Tak właśnie było w przypadku uczestnika "Hell's Kitchen". Niefortunnie w mediach pojawiły się wyjątkowo przykre informacje.

"Hell's Kitchen" telewizji Polsat można uznać za jeden z najczęściej oglądanych programów kulinarnych w Polsce. Widzowie z zaangażowaniem śledzili poczynania kulinarne uczestników. Niestety, jeden z uwielbianych kucharzy odszedł z tego świata.

Uczestnik programu emitowanego przez Polsat zasłynął za sprawą niecodziennego podejścia do kuchni. Wielbiciel kulinariów miał tylko 32 lata. Jednak śmierć ponownie okazała się bezlitosna. Wielu fanów "Hell's Kitchen" pogrąży się w smutku.

Potwierdził się najgorszy ze scenariuszy. Odszedł Karol Fijołek. Uczestnik show telewizji Polsat z pewnością zapadł w pamięci widzów. Po zakończeniu przygody z "Hell's Kitchen" zajmował się działalnością charytatywną.

Dzisiaj grzeje:

  1. Na początku gotowania wrzucasz suche, połamane liście laurowe? Tracisz nie tylko ich niesamowite właściwości, ale i psujesz smak potraw
  2. Ogromna zmiana w PKP od 6 listopada. Ogromne rozczarowanie dla podróżujących
  3. Zaledwie 5 minut i 5 prostych składników dzieli cię od stworzenia rewelacyjnego ciasta, które pokochasz ty i twoja rodzina

Nie żyje uwielbiany uczestnik programu telewizji Polsat

Z pewnością Karol Fijołek należał do osób, dla których kulinaria odgrywały niezwykle istotną rolę. "Hell's Kitchen" emitowane przez Polsat sprawiło, że jego kunszt mogło podziwiać spore grono widzów. Ostatnie doniesienia przyprawiają o ogromny smutek.

- Dziś dotarła do nas smutna wiadomość. W wieku zaledwie 32 lat odszedł od nas Karol Fijołek, uczestnik IV edycji "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" - można wyczytać na Facebookowym profilu programu telewizji Polsat. Wcześniej o wszystkim poinformowała Fundacja Młodzi Propagują Sztukę.

- Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim. Poznała go również grupa MovieWier, której opowiedział o swoim udziale w programie Hell's Kitchen - można wyczytać we wpisie opublikowanym na Facebooku przez Fundację Młodzi Propagują Sztukę.

Program telewizji Polsat przyciągał wiele osób przed szklane ekrany. Działo się tak między innymi za sprawą niecodziennych uczestników, którzy emanowali swoją pasją. Nie pozostaje nic innego jak życzyć rodzinie zmarłego wytrwałości w tych trudnych chwilach.

Polsat i śmierć uczestnika

Instagram / @hellskitchenpolsat

Natalia Niemen wyjawiła domowe kulinarne sekrety. Narzeka na brak pieniędzy, 500 zł na koncie i kredytyNatalia Niemen wyjawiła domowe kulinarne sekrety. Narzeka na brak pieniędzy, 500 zł na koncie i kredytyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  2. Straty są ogromne, ale ubezpieczeń nie będzie. Znamy ostateczne stanowisko resortu rolnictwa
  3. Katarzyna Dowbor pokazała banalnie proste i pyszne danie z ziemniaków. Na sam widok cieknie ślinka
  4. Kotlety a'la pizza są lepsze niż schabowe i mielone razem wzięte. Znajomi będą błagać o przepis, a rodzina o dokładkę
  5. Skarb jesieni, czyli marynowana dynia w zalewie słodko-kwaśnej. Zrobisz w parę chwil, bez pasteryzowania
  6. Ważne informacje dla rodziców, w życie wchodzą nowe obostrzenia. Czy przedszkola zostaną zamknięte?
  7. Naukowcy zaobserwowali przerażające zjawisko. Czarna dziura rozerwała całą gwiazdę, nie do uwierzenia

Źródła: Radio ZET; Facebook/Fundacja Młodzi Propagują Sztukę; Facebook / Hell's Kitchen Polska

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł