Polsat przekazał straszną wiadomośćPixabay.com/Shokochan

Myśleli, że unikną zarażenia spożywając popularny produkt. Nie żyją, 27 ofiar śmiertelnych za granicą

Polsat przekazał straszną wiadomość o śmierci 27 osób. Spożyli produkt dostępny w każdym sklepie. Chcieli uniknąć zakażenia szalejącą epidemią.

Polsat poinformował o tragedii, która miała miejsce w Iranie. 27 osób zmarło, myśleli że uda im się ochronić. Niestety, nic nie mogło ich uratować.

Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisówLidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisówCzytaj dalej

Polsat przekazał ponure wieści

Pojawia się coraz więcej przypadków zarażenia koronawirusem. Ludzie szukają sposobów na pozostanie zdrowym, łapią się każdej okazji aby nie zachorować. Niestety, picie napojów wysokoporcentowych nie pomoże w razie choroby. Szczególnie, jeśli jest to trunek metylowy, który jest silnie trujący dla ludzi. Irańczycy, którzy zmarli dali wiarę pogłoskom, jakoby wysokoprocentowe płyny miały ich uchronić. Wszystko za sprawą internetu i wprowadzających w błąd publikacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne

2. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"

W Iranie występuje całkowita prohibicja. Nie odstrasza to niektórych obywateli, przed przemytem, zakupem i spożywaniem nielegalnej kontrabandy. Agencja prasowa Iranu IRNA podaje, że w samej prowincji Chuzestan hospitalizowanych jest ponad 200 osób z objawami zatrucia napojami wysokoprocentowymi. Duża liczba pacjentów, zważywszy na całkowicie zabronione spożywanie, produkcję i posiadanie wyrobów wysokoprocentowych. Brak jakichkolwiek regulacji, skutkuje brakiem badań i atestów, przez co trunki, które piją mogą okazać się niebezpieczne. Nawet bardziej niż sam wirus.

Objawy zatrucia alkoholem metylowym to nudności, ból głowy, zawroty głowy i osłabienie. Dochodzi do zniszczenia układu nerwowego, co może prowadzić do ślepoty. Odtrutką, co ciekawe, często podawaną jest alkohol etylowy, który pomaga zahamować odkładanie się szkodliwych toksyn.

Najlepsze newsy:

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł