Pamiętniki z Wakacji były hitem PolsatuScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale KlejNuty

Piosenkę o "mięsnym jeżu" nuciła cała Polska. Niestety, bohatera hitu Polsatu spotkał bardzo smutny los

Pamiętniki z Wakacji były hitem telewizji Polsat. Serial paradokumentalny opowiadał o perypetiach Polaków na zagranicznych wakacjach np. w hiszpańskim kurorcie Loret de Mar. Kilka lat temu polski internet rozgrzewała do czerwoności pewna scena z jednego z odcinków serialu. Niestety, po latach nie mamy dobrych wieści. Głównego bohatera odcinka - sympatycznego Henia spotkała niewyobrażalna tragedia. Internauci są poruszeni.

Stacja Polsat kilka lat temu zaskoczyła swoich widzów paradokumentem "Pamiętniki z wakacji". Pokazywał on perypete naszych rodaków na wymarzonych zagranicznych wczasach. Czasem były one zabawne, a czasem wzruszające. Kilka lat temu rekordy popularności biła scena z jednego odcinka serialu. Mowa oczywiście o mięsnym jeżu. Była to mieszanka wędlin, parówek, kiełbas, kabanosów i oliwek przypominająca z wyglądu dobrze nam znane zwierzę. Niestety, po latach wyszła na jaw tragiczna prawda. Internauci nie kryją łez.

Anna mucha spotyka się z synem gwiazdora Anna mucha spotyka się z synem gwiazdora "Rancza". Mało kto zna 1 fakt z jej życiaCzytaj dalej

Wielki smutek. Wielka tragedia młoda aktora amatora z serialu telewizji Polsat, występował w kultowym odcinku Pamiętników z Wakacji

Stacja Polsat w 2013 roku wyemitowała odcinek serialu Pamiętniki z Wakacji, który rozgrzał do czerwności polski interet. Opowiadał on o młodym małżeństwie, które wraz z teściami spędzało wakacje w rajskim kurorcie. Niestety, między wczasowiczami doszło do kłótni, ale partnerka bohatera, Beata, na zgodę przygotowała swoje danie popisowe – mięsnego jeża.

- Tego jeża jedzono u nas w domu od pokoleń. Robiła go moja babcia,. Robiła go moja mama, teraz robię go ja. Chciałam, żeby wszystkim smakował i zbliżył nas do siebie – mówiła Beata,a jej partner Henio gorąco zapewniał, że danie bardzo mu smakuje."Mięsny jeż to moje ulubione danie. Zawsze, kiedy przyrządzamy go z Beatką, śpiewamy: Mięsny jeż, mięsny jeż, ty go zjesz, ty go zjesz…" Piosenka w mig stała się wielkim hitem. Krótki fragment programu Polsatu stał się wielkim hitem. Internauci tworzyli wiele przeróbek chwytliwej piosenki. Niestety, po okazało się że po latach historia ma tragiczny finał. Aktorka grającego sympatycznego Henia spotkała ogromna tragedia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fatalne informacje dla wielbicieli grzybów. Niestety potwierdzili najgorsze obawy
  2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Okazuje się, że historia aktora amatora ma tragiczny finał. Chociaż serial Polsatu cieszył się niebywałą popularnością wśród widzów, a tekst mięsnego jeża nuciła cała Polska wiele wskazuje, że historia ma bardzo smutne zakończenie. Na portalu Wykop.pl dużą popularnością cieszył się wpis, z którego wynika że serialowy Henio nie wytrzymał presji i nagłej popularności w sieci i prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Za serce chwtają słowa jednego z internautów. "Myślę, że warto się choć sekundę pochylić nad osobą, która lata temu ubarwiła nam życie na kilka chwil. Piotr zniknął tak nagle, tak po cichu. Nie wytrzymał presji, która narosła po emisji odcinka oraz fali memów zalewającej sieć." Według informacji podanych przez portal se.pl, aktor amator z hitu Polsatu żył zaledwie 31 lat.

Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Kobieta rodziła przez 3 dni, prawie się wykrwawiła. Komentarz szpitala woła o pomstę do nieba
  3. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  4. Grażyna Torbicka wytknęła Polakom błąd. Twierdzi, że nie wiedzą, ile tracą
  5. Już nigdy nie zrobicie frytek inaczej. Robert Makłowicz pokazał niesamowity trik, dzięki którym smakują najlepiej
  6. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych

Źródło: wykop.pl/se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł