Polsat przekazał straszliwe informacje.

Polsat ostrzegł wszystkich Polaków. Po ich zjedzeniu mogą wystąpić objawy, wtedy pilnie musisz udać się do lekarza

Polsat opublikował bardzo ważny komunikat. Wszyscy Polacy powinni mieć się na baczności. Wystarczy kilka kęsów, aby straszliwie zachorować.

Polsat na swoim portalu internetowym polsatnews.pl opublikował dzisiaj bardzo ważne wieści, które stanowić mogą o zdrowiu konsumentów. Dotyczą one wyjątkowo popularnego produktu uwielbianego przez miliony Polaków. Wystarczy kilka kęsów, aby wystąpiły okropne objawy. Jeśli je zauważysz należy natychmiast udać się do lekarza - zlekceważenie ich może skończyć się w tragiczny sposób.

Niesamowicie ważne ostrzeżenie. Dotyczy wszystkich kupujących w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie, Dino i wielu innychNiesamowicie ważne ostrzeżenie. Dotyczy wszystkich kupujących w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie, Dino i wielu innychCzytaj dalej

Polsat przekazuje tragiczne wieści

Główny Inspektorat Sanitarny dba o zdrowie obywateli Polski monitorując dostępne na rynku produkty. Choć sklepy i producenci przeprowadzają liczne badania i testy, czy w danym towarze występują jakieś niebezpieczne dla zdrowia człowieka substancje, niekiedy mogą coś przeoczyć. Nie inaczej jest tym razem, GIS wydał ważny komunikat ostrzegający przed spożyciem popularnego produktu.

Dzisiaj grzeje:

 1. Meteorolodzy ostrzegają, przecieramy oczy. Mówią jak wcześnie sypnie śniegiem, grzybiarze wstrzymali oddech
 2. Normalny banknot 10 zł może kosztować fortunę. Wystarczy, że posiada jedną cechę
 3. Niebywały, odbierający mowę sekret urody. Elżbieta Jaworowicz wygląda 20 lat młodziej dzięki banalnej diecie

Chodzi o filety śledziowe a'la matias wyprodukowanych w Zakładzie Przetwórstwa Rybnego PANIX Sp. z o.o. ze Śląskowa. GIS poinformował o wykryciu wyjątkowo groźnej bakterii w badanych próbkach. Bakterie znaleziono w jednej partii śledzi.

Szczegółowe dane dotyczące produktu:

 • Nr. partii: 012320/165
 • Terminy ważności śledzi, w których znajduje się groźna bakteria: 27.09.2020 (wielkość opakowania: 1 kg i 0,4 kg), 28.09.2020(wielkość opakowania: 0,5 kg, 2,5 kg, 4 kg), 01.10.2020(wielkość opakowania: 0,4 kg, 0,5 kg)

Niebezpiecznym drobnoustrojem jest bakteria Listeria monocytogenes, która znaleziona została w 2 z 5 próbek towaru. Przypominamy, że pod żadnym pozorom nie wolno spożywać wymienionych wyżej śledzi - grozi to bardzo groźną chorobą. Jeśli zauważysz u siebie jakiekolwiek objawy choroby, natychmiast zgłoś się do lekarza.

GIS przekazał także, że producent wycofał wszystkie skażone partie, zawiadomił swoich odbiorców o wykrytym zagrożeniu, a w zakładzie produkcyjnym przeprowadzono dezynfekcję, dodatkowe szkolenia pracowników i zwiększono częstość pobierania próbek do badań laboratoryjnych. Inspektorat przeprowadzi dochodzenie, które ma na celu wyjaśnić czy ryby uległy zakażeniu w zakładzie produkcyjnym, czy zostały takie do niego dostarczone.

Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawaGessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

 1. Za 5-złotówkę zapłacą nawet 1000 zł. Lepiej przejrzyj szuflady, też możesz ją mieć
 2. GIS ostrzega przed popularnym produktem. Wykryto w nim niebezpieczną bakterię, koniecznie sprawdźcie, czy nie macie go w lodówce
 3. Niewyobrażalna tragedia, dwoje 3-letnich dzieci nie żyje. Myśleli, że to wina winogron, mylili się, rodzice usłyszą zarzuty
 4. Nie możesz znaleźć borowików w lesie? Wyhoduj je sobie w ogródku lub doniczce, pomoże ci specjalna mikstura
 5. Fani Rancza wyłapali nieprawdopodobne szczegóły. Chodzi o słynne rarytasy ze sklepu z serialowych Wilkowyj
 6. Wszyscy mieli nadzieję do ostatniej chwili. Niestety nie żyje, Zakopane w żałobie

Źródło: polstanews.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł