Polsat zapewnił mu sławęTRICOLORS/East News

Kim z zawodu jest żona śp. Dariusza Gnatowskiego? Ogromne zaskoczenie. Niewielu wie, że aktor uwielbiał jej gotować

Nie da się ukryć, że Polsat wiele zyskał za sprawą produkcji takich jak "Świat według Kiepskich". Niestety jeden z najważniejszych aktorów z popularnego serialu odszedł z tego świata. Najprawdopodobniej mało kto wiedział, kim z zawodu jest żona śp. Dariusza Gnatowskiego, której tak bardzo lubił gotować.

Dariusz Gnatowski zyskał ogromną popularność za sprawą telewizji Polsat, na której antenie emitowany jest kultowy serial "Świat według Kiepskich". W dniu wczorajszym cała Polska zamarła na wieść o tym, że aktor odgrywający Arnolda Boczka zmarł. Jak wyglądało jego życie prywatne?

W pudełku po pizzy leżało malutkie dziecko, a przy nim łamiący serce list. Dalsze losy bobasa odbierają mowęW pudełku po pizzy leżało malutkie dziecko, a przy nim łamiący serce list. Dalsze losy bobasa odbierają mowęCzytaj dalej

Gwiazdor telewizji Polsat prywatnie

Nie da się ukryć, że gwiazdy związane z telewizją Polsat wzbudzają spore zainteresowanie. Nie inaczej jest w przypadku niedawno zmarłego Dariusz Gnatowskiego. Aktor był obdarzony niecodzienną otwartością i poczuciem humoru. Jak jego żona wspominała jego pracę?

- Aktorstwo to bardzo trudny zawód. Chyba jeden z najtrudniejszych. Życie jest zupełnie zwariowane. Darek czasem pracuje 24 godziny na dobę, a czasem ma wolny tydzień. Trudno cokolwiek zaplanować. Choć oczywiście jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Wiedziałam z kim się wiążę, żyjemy tak od lat. Nie mamy syndromu stewardesy: gdy mąż wraca do domu po dłuższej nieobecności, nie przeszkadza mi, nie wadzi. Wręcz przeciwnie! - powiedziała żona aktora, który występował w serialu telewizji Polsat, w rozmowie z Kurierem Lubelskim, przytaczanej przez portal Plejada. Mało kto spodziewałby się gdzie pracuje Anna Gnatowska.

Okazuje się, że gwiazdor telewizji Polsat posiadał inne talenty niż te związane z aktorstwem. Anna Gnatowska wyznała, że jej mąż uwielbiał gotować. Obok jej słów ciężko przejść obojętnie. Jakim kucharzem był Dariusz Gnatowski?

- Doskonale gotuje. Nigdy nie porwałabym się na przygotowanie dania, które on świetnie przyrządza. W kuchni walczy z nudą, ciągle pichci coś nowego. Często serwuje nam "danie na życzenie" - moje albo córki. Ostatnio jedliśmy makaron z kurczakiem i ze szpinakiem. Palce lizać. Tylko że z Darka to taki "weekendowy" kucharz, bo w tygodniu zwykle jemy na mieście - powiedziała Anna Gnatowska podczas rozmowy z Kurierem Lubelskim. Gwiazdor najprawdopodobniej nie miał tyle czasu na gotowanie między innymi z uwagi na obowiązki zawodowe, o których mowa powyżej. Czym zawodowo zajmuje się żona aktora związanego z telewizją Polsat?

Dzisiaj grzeje:

  1. Dolej łyżkę podczas wyrabiania kotletów mielonych, wyrosną puszyste i soczyste. Rewolucyjny sposób onieśmiela prostotą
  2. Zakaz wychodzenia z domu, zamykają sklepy, zaczyna się mały lockdown. U naszych sąsiadów radykalne zmiany
  3. Klasyka w najlepszym wydaniu, ukochana surówka Polaków na bazie czerwonej kapusty. Nic nie prezentuje się na stole dostojniej

Czym zajmuje się żona aktora, który zasłynął z roli serialu telewizji Polsat?

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Plejada, Anna Gnatowska pracuje jako wychowawczyni przedszkolna. Nie da się ukryć, że jest to zupełnie inny zawód od tego, którego podjął się gwiazdor telewizji Polsat. Jak w takim razie zeszły się ich drogi?

- Poznaliśmy się w galerii Teatru STU na ul. Brackiej na jakimś wernisażu. Żona miała charakterystyczne buty z blaszkami. Śmialiśmy się z tych blaszek i tak to poszło... od rzemyczka do kamyczka... u szyi. No, ale powiedzmy wprost: zaczęło się od butów. Zamieszkaliśmy razem jeszcze przed ślubem w malutkim mieszkaniu na Krupniczej - powiedział Dariusz Gnatowski w rozmowie z Kurierem Lubelskim, przytaczanej przez portal Plejada. Gwiazdor telewizji Polsat wyznał wówczas jaki jest sekret jego udanego małżeństwa.

- Myślę, że dzięki cierpliwości mojej żony jesteśmy małżeństwem już 24 lata. Przez ponad dwie dekady zdążyliśmy się już do siebie przyzwyczaić i dotrzeć. Mój znajomy kiedyś mówił: "Najgorsze jest pierwsze 15 lat". Niby to żart, ale coś w tym jest - powiedział Dariusz Gnatowski. Bez wątpienia tyle wspólnie spędzonych lat pozwoliło na mocne zżycie.

Dariusz Gnatowski zmarł w dniu wczorajszym z powodu niewydolności płuc. Aktor znany z serialu "Świat według Kiepskich, emitowanego na antenie telewizji Polsat, z pewnością na długo pozostanie w pamięci swoich fanów. Niestety, śmierć ponownie okazała się nieubłagana.

Sposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenieSposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Deszcz pieniędzy dla Polaków, dadzą nawet 37 tys. zł. Rusza nabór, procedura składania wniosków jest banalna
  2. Fani oniemieli po wyznaniu. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" zdradził wstydliwy sekret
  3. Niedoceniony skarb, prawdziwie drogocenny eliksir zdrowia i młodości. Wystarczy sok z jednego ziemniaka dziennie, by poczuć niebywałą różnicę
  4. Przepyszne ciasto ze zdjęcia zrobisz w 15 minut, bez pieczenia i stania z zegarkiem w ręku. Znajomi od razu poproszą o przepis
  5. Ewa Wachowicz pokazała prześliczną córkę. Czy zobaczymy ją niebawem w programie kulinarnym?
  6. Dyrektorka postanowiła na własną rękę zamknąć szkołę. Wysłała pilny list do premiera Morawieckiego
  7. Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa. Media dotarły do wyniku

Źródło: Plejada

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł