Akcja charytatywna na rzecz zwierzątpikio.pl

Gwiazdy zachęcają do pomagania podczas zakupów online

Pomaganie najbardziej potrzebującym jest bardzo istotne. Szczególnie, jeżeli jest jeszcze łatwiejsze niż kiedyś. Przy okazji zakupów przez internet możemy osiągnąć o wiele więcej niż myślimy. Wszystko dzięki akcji charytatywnej, do której zachęcają nas gwiazdy.

Fundacja Karmimy Psiaki organizuje akcję charytatywną o nazwie Pomagaj Przy Okazji. Jej zasady są bardzo proste, a wkład własny niewielki. Wystarczy kupować rzeczy przez internet.

Pomoc dużo nie kosztuje, a wiele zmienia

Nastały czasy, w których aby nieść prawdziwą pomoc nie musimy nawet wychodzić z domu. Dzięki fundacji Karmimy Psiaki jesteśmy w stanie bardzo łatwo wspierać bezdomne psiaki i kociaki. Mechanizm akcji jest banalnie prosty, wystarczy przed zakupami wejść na tę stronę: https://www.karmimypsiaki.pl/pomagaj-przy-okazji i wybrać interesujący nas sklep. Część kwoty, którą przeznaczymy na nasze zamówienie przejdzie na konto fundacji. Nie kosztuje nas nic więcej, niż suma jaką musimy zapłacić w sklepie.

W zamian za generowanie sprzedaży, fundacja otrzymuje prowizję od każdego zamówienia. W całej akcji bierze udział aż 177 sklepów, więc warto rozeznać się przed zakupami, czy ten który nas interesuje jest na liście.

Do wspierania "bezdomniaków" zachęcają nas gwiazdy i celebryci, tacy jak: Zofia Zborowska, Gabi Drzewiecka, Macademian Girl, Daria Dąbrowska, Joanna Opozda i Malwina Roczniok. Dostępna jest dla nas również specjalna wtyczka dzięki której wchodząc na stronę sklepu zostajemy poinformowani czy bierze udział w pomocy dla zwierzaków.

Następny artykuł