Pomidory rosną jak na drożdżachsmakdnia.pl/print screen

Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwania

Pomidory są wspaniałymi, soczystymi owocami, które mają wielorakie zastosowania w naszej kuchni. Robimy z nich mnóstwo sosów, dodajemy do kanapek, przygotowujemy sałatki i wiele innych. Pewien mężczyzna posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników, plony były ogromne.

Pomidory w twoim ogródku nie rosną tak dobrze jak u sąsiada? Ich smak nie jest tak intensywny i nie są soczyste? Spróbuj mikstury z 3 składników od dziadka, którego plony pomidorów co roku przechodzą najśmielsze oczekiwania. Szykuj się na ogromne zbiory, a pomidory będą szalenie słodkie, aż chce się jeść je same.

Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuliMożesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuliCzytaj dalej

Pomidory, które zachwycą całą twoją rodzinę, wystarczy podlewać je specjalną miksturą

Zdarza się, że w naszym otoczeniu są ludzie, którzy zwyczajnie mają rękę do upraw i bardzo ciężko jest osiągnąć takie wyniki jak oni. Jeśli chcesz mieć wspaniałe pomidory, które będą zachwycały wszystkich, wystarczy wykorzystać poradę od dziadka pewnego mężczyzny. Młody mężczyzna spytał się swojego dziadka, jak on hoduje swoje pomidory. Zdradził mu sekretną recepturę, którą podlewa swoje rośliny.

Dzisiaj grzeje:

  1. Lidl przebił Biedronkę oferującą szynkę za 1,49 zł. Do jutra produkty poniżej 1 zł i wiele okazji
  2. RMF: Bez kolejnego luzowania obostrzeń. W Kancelarii Premiera podjęto ważną decyzję

Do wielkiego słoja wlewa 2.5 litra wody, w szklance ciepłej wody rozpuszcza 100 gramów drożdży oraz przygotowuje pół kilo cukru. Wsypuje cukier do dużego słoja, rozpuszcza go i zalewa roztworem z drożdżami.Czeka kilka dni, aż całość przestanie fermentować, następnie rozcieńcza miksturę większą ilością wody. Na jedną szklankę wody z drożdżami dodaje 10 litrów wody. Takim specyfikiem podlewa swoje rośliny.

Kiedy mężczyzna zastosował radę dziadka, jego krzewy uginały się od ilości owoców. W dodatku, owocowały aż do zimnego października, co pokazuje jak wydajny jest ten trik.

Najlepsze newsy:

  1. Niestety, odnaleziono ciało dziecka. Prokuratura podała właśnie wyniki sekcji zwłok, wielka rozpacz
  2. RMF: Od poniedziałku nie nastąpi luzowanie obostrzeń. Ustalono nową datę otwarcia restauracji
  3. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  4. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne
  5. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy
  6. RMF: Nie będzie luzowania obostrzeń od poniedziałku. Jest nowa data

Źródło: smakdnia.pl

Następny artykuł