Pomidory rosną jak na drożdżachYouTube.com/Bogusław Mazur

Zapomniany sposób od rolników starszej daty na najbujniejsze zbiory pomidorów. Wyrastają piorunujące okazy

Pomidory, żeby obrodziły obficie należy traktować w szczególny sposób. Istnieje pewna nieco już zapomniana metoda, którą znają rolnicy starszej daty, dzięki niej cieszą się najbujniejszymi zbiorami i wszyscy zazdroszczą im piorunujących okazów soczystych i słodkich pomidorów.

Pomidory wymagają dużej ilości słońca i dobrej jakości gleby. Jeśli ponadto zastosujemy starodawną technikę, znaną rolnikom starszej daty, zbiory przejdą najśmielsze oczekiwania. Wystarczy, że przygotujesz pewien specyfik i zaaplikujesz na swoje rośliny, a ujrzysz niebywały efekt. Twoje plony będą tak ogromne, że nie będziesz miał skrzynek aby je wszystkie pomieścić.

Posłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwaniaPosłuchał rad dziadka i podlał pomidory miksturą z 3 składników. Obfitość plonów przeszła jego najśmielsze oczekiwaniaCzytaj dalej

Pomidory dzięki metodzie z dawnych lat będą wielkie jak nigdy

Aby móc uprawiać wspaniałe i dorodne pomidory, musimy poświęcić im odrobinę uwagi. Jeśli nie mamy idealnych warunków atmosferycznych i żyznej gleby, musimy posiłkować się specjalnymi sposobami. Jednym z nich jest niesamowity nawóz, który większość z nas bez problemu będzie mogła wykonać. Potrzeba do niego jedynie obornika, wody i dużej beczki, w której cały specyfik przygotujemy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  2. Prawo jazdy: oblany egzamin powtórzysz tego samego dnia. Do jednego polskiego miasta ściągają z całego kraju

Do beczki wkładamy obornik. Może być dowolnego pochodzenia i składu. Jeśli znajduje się w nim trochę siana, ponieważ pochodzi z obory, to nic się nie stało. Na 10 litrów wody wrzucamy około 2 kilogramy obornika. Odstawiamy beczkę w ciemne lecz dość ciepłe miejsce i zostawiamy bez przykrycia. Możemy całość zamieszać długim kijem co kilka dni, aby ułatwić fermentację.

Po około 3 tygodniach mamy gotowy nawóz, który po rozcieńczeniu idealnie nadaję się do nawożenia pomidorów. Tak nawożone pomidory wyrastają na niebywałe okazy.

Najlepsze newsy:

  1. Widok zwala z nóg, policja udostępniła wyjątkowo smutne nagranie. Chodzi o 3,5-letniego Kacperka
  2. 2-letnia dziewczynka z Malborka pod wpływem środków odurzających. Była pod opieką ojca
  3. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuli
  4. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy
  5. Nie wymaga pieczenia, umiejętności i nietypowych składników. Bajecznie proste ciasto robi się niemal samo
  6. Przełomowe wnioski WHO ws. koronawirusa. Chodzi o dzieci

Źródło: niepodlewam.pl

Następny artykuł