Pomidory, które przejdą twoje oczekiwaniaYouTube.com/24opolepl

Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Świeże pomidory zerwane prosto z ogródka za niedługi czas będą raczyć nasze podniebienia, warto zastanowić się jak przyspieszyć i zwiększyć plony. Wystarczy kilkanaście kropel mikstury, aby udało się wyhodować gigantyczne pomidory w przyspieszonym tempie. W dodatku, ich smak będzie nie do opisania.

Pomidory są dość wymagającymi i delikatnymi roślinami, jednak odpowiednie traktowanie pozwoli zachować je w nienagannym zdrowiu. Kiedy przygotujesz odpowiedni roztwór spryskaj nim rośliny. Efekt jaki zobaczysz podczas zbierania warzyw przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania. Nigdy wcześniej nie jadłeś tak słodkiego i soczystego pomidora.

Robiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błądRobiąc kotlety rozbijasz mięso? Prawie wszyscy popełniają 1 okropny błądCzytaj dalej

Pomidory potraktowane tajemniczym specyfikiem rosną najbujniej na świecie

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem ogrodu, bardzo możliwe, że posadziłeś sobie pomidory. Z pewnością wielu z nas zastanawia się, jak wyhodować najlepsze, najsmaczniejsze i największe pomidory jakie tylko się da. Sposób na takie zbiory nie jest wcale trudny, wyszukany czy drogi. 3 składniki receptury powodują, że pomidory rosną jak szalone.

Dzisiaj grzeje:

  1. Włożyła jajka w skorupkach do piekarnika i piekła 30 minut. Rezultat okazał się nadzwyczajny
  2. Twój majątek może czekać konfiskata bez wyroku sądu. Resort forsuje bardzo surowe prawo, ludzie już protestują

Aby przygotować oprysk, wystarczy do 10 litrów wody dolać litr mleka oraz 15 kropel 3% roztworu jodu. Spryskuj mieszanką całe rośliny, od górnych liści po łodygę. Nie zapomnij spryskać nią również liści od spodu, w ten sposób upewnisz się, że cała roślina jest pokryta specyfikiem. Nie pryskaj jedynie młodych roślin, które nie spędziły w ziemi co najmniej 10 dni.

Niedobory jodu widać na roślinach dopiero wtedy, kiedy zaczynają obumierać. Liście więdną i brązowieją, na roślinie pojawiają się pleśnie i inne choroby. Niedobór jodu wpływa na owocowanie. Kiedy w glebie jest za mało tego cennego pierwiastka, roślina nie może zakończyć procesu owocowania i pomidory nie dojrzewają. Oprysk naturalnym środkiem wspomoże ich wzrost, przyspieszy owocowanie, a pomidory nabiorą pięknego koloru i wspaniałego smaku.

Najlepsze newsy:

  1. Nie mamy dobrych informacji dla seniorów. Chodzi o wysokość emerytur
  2. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości
  3. Miliony Polaków popełniają opłakany w skutkach błąd podczas smażenia jajek sadzonych. Lepiej go unikać
  4. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze
  5. Wymieszaj sok z cytryny z sodą i wylej do zlewu. Po 10 minutach będziesz przecierał oczy ze zdumienia
  6. Zagrożenie prawie w całej Polsce, bezpieczne tylko kilka regionów. Trzeba bardzo uważać

Źródło: smakdnia.pl

Następny artykuł