Jak obrać pomidory? Jest łatwy sposóbyoutube.com/ 5-minutowe Sztuczki

Potrzymał nad gazem pomidora, po chwili przecierał oczy ze zdumienia. Sztuczki nie do pomyślenia

Pomidory opalone na palniku są wspaniałym trickiem, lecz jest ich o wiele więcej. Poniżej wskazujemy wam sztuczki, dzięki którym wasze gotowanie będzie zupełnie inne. Niesamowite, co można zrobić z jedzeniem.

Pomidory oraz wiele innych warzyw, owoców i produktów może być wykorzystane w kuchni na niesamowite sposoby. Poniżej prezentujemy wam kilka trików, dzięki którym pichcenie będzie zupełnie nowym doświadczeniem. Dzięki nim gotowanie będzie o wiele łatwiejsze i szybsze. Pokażcie je swoim pociechom, może zainteresują ich te niesamowite tricki.

Ceny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunęCeny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunęCzytaj dalej

Pomidory nad palnikiem? Ten i wiele innych tricków, które ułatwią ci codzienne gotowanie

Wiele jest tricków, które ułatwiają i przyspieszają gotowanie. Wykorzystywanie ich pozwoli ci zaoszczędzić odrobinę czasu i energii, niekiedy zaskoczysz innych ludzi i zrobisz bardzo pozytywne wrażenie swoją wiedzą kulinarną.

Aby w szybki i łatwy sposób pozbyć się skórki pomidora, nie musisz gotować wody. Odpal palnik gazowy i trzymaj nad ogniem pomidora na widelcu. Po chwili zdejmij delikatnie skórkę palcami, będziesz zaskoczona jak szybko odchodzi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi
  2. Bon turystyczny 1000 plus na wakacje. Wiadomo już kto może go dostać, uprawnionych aż 60 proc. polskich pracowników

Jeśli brakuje w twoim domu urządzenia do wyciskania owoców, a naszła cię ogromna ochota na sok pomarańczowy, spokojnie, nic straconego. Potrzebujesz miski i szklanki. Włóż szklankę do góry dnem do miski i na dnie szklanki zacznij wyciskać połówkę pomarańczy. Oczywiście, potem musisz pozbyć się pestek.

Jeśli masz problem z obieraniem ząbków czosnku, użyj zamiast noża czy palców kapsla po napoju. Podważaj jego krawędzią czosnek a skórka sama bardzo łatwo odejdzie.

Bardzo wygodnym sposobem pozbycia się pestek z wiśni czy czereśni, jest użycie lejka. Postaw go na blacie węższym końcem do góry i naciskaj na niego owocami. Pestki wpadną same do środka a ty w ręku będziesz trzymać pyszne bezpestkowe owoce.

Najlepsze newsy:

  1. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku
  3. Z twojego konta mogą zniknąć wszystkie pieniądze. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed nowym oszustwem
  4. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę
  5. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze
  6. Łukasz Szumowski ostro skrytykował Polaków. Wszystko przez jedną, bardzo ważną rzecz

Źródło: youtube.com

Następny artykuł