Zdjęcie poglądowepublicdomainpictures.net/Goerge Hodan

Ludzie są okrutni, skandal. Załamana emerytka nie doczekała się na jedzenie

Posiłek jest nieodłącznym elementem dnia, bez niego człowiek czuje rozdrażnienie, a przede wszystkim nie dostarcza ważnych wartości do organizmu. Obecnie starsi ludzie nie powinni wychodzić z domów, więc specjalnie dla nich jedzenie jest przygotowywane i dostarczane przez wolontariuszy. Pewna emerytka czekała na obiad, jednak okazało się, że go nie dostanie

Posiłek w domach starszych osób jest obecnie jedną z najważniejszych rzeczy. Kiedy w powietrzu szaleje wirus emeryci nie powinni wychodzić na zakupy, więc powstała organizacja charytatywna "Widzialna Ręka" która pomaga osobom w kwarantannie oraz starszym w zakupach.

Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciAsia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciCzytaj dalej

Posiłek miał być pod drzwiami

Emerytka dostała telefon od wolontariusza, że jest dla niej i jej męża przygotowywany posiłek specjalny, w ramach działań "widzialnej ręki", który ma pomóc przetrwać kwarantannę. Kurier miał dostarczyć go pod drzwi i poinformować, że jest już do odebrania. Kiedy starsza pani wyszła przed drzwi żeby odebrać pakunek, okazało się, że nigdzie go nie widzi. Wychodzi na to, że posiłek został skradziony.

- Sprawdzając każdy kąt pomyślałam, że może pomylił piętra ze zmęczenia. Mimo złego samopoczucia i obniżonej odporności wsiadłam do windy i objechałam wszystkie piętra. Ale nie znalazłam paczek z jedzeniem. Ludzie są okrutni. Ktoś nam po prostu ukradł te 2 porcje - opowiada emerytka. Jest chora na cukrzyce, więc jest w grupie ryzyka. Mimo to, podjęła się zadania poszukiwań, z marnym skutkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Zła wiadomość, cenny produkt dla wszystkich już jest limitowany. Inspekcja Handlowa komentuje

2. Dwa pierwsze przypadki koronawirusa w kolejnym kraju. Mają 26 i 36 lat

Policja została poinformowana o zdarzeniu, jednak nie dostała wcześniej żadnych zgłoszeń, jakoby w miejscu zamieszkania starszego małżeństwa grasował złodziej jedzenia. Bardzo przykra sytuacja, zważywszy że duża część starszych osób nie ma nikogo, kto mógłby im pomóc. Taki czyn jest karygodny.

Najlepsze newsy:

   1. Wszyscy byli w błędzie? Znaleźli nowe objawy koronawirusa, pod żadnym pozorem nie wolno ich lekceważyć
   2. Nie żyje legendarna aktorka. Była zakażona koronawirusem
   3. Usłyszałeś od kasjera prośbę o drobne, bo nie ma jak wydać reszty? Prawie nikt nie wie 1 ważnej rzeczy
   4. Ręce opadają do samej ziemi. Polacy już zaczęli wyrzucać zapasy jedzenia
   5. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby
   6. Dramat we Włoszech wciąż trwa. Stwierdzono więcej ofiar śmiertelnych niż w Chinach

Źródło: se.pl

Następny artykuł