Praca w branży spożywczej ostatnio wiąże się z dużym ryzykiempixabay.com/jaymethunt

Pracownik dużej sieci sklepów spożywczych: "Tragedia gotowa, uważajcie na siebie"

Praca w sklepie spożywczym jest obecnie obarczona dużym ryzykiem. Mnóstwo klientów, którzy nie przestrzegają zasad higieny może roznosić zarazki. Słowa jednego z pracowników są bardzo niepokojące.

Praca w warunkach obecnie panujących jest ryzykowna. Szczególnie, jeśli mówimy o pracy w sklepie spożywczym. Kontakty międzyludzkie są tam teraz o wiele większe niż wcześniej, ponieważ ludzie robią większe zakupy. Zbliżają się święta, a ludzie masowo idą do sklepów. Pracownik zdradza jak wyglądają warunki pracy na magazynie.

Podczas robienia zakupów usłyszała krzyki pod Biedronką. Zamarła widząc co się dzieje, nie mieści się w głowiePodczas robienia zakupów usłyszała krzyki pod Biedronką. Zamarła widząc co się dzieje, nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Praca dla ludzi w branży spożywczej jest bardzo niebezpieczna

Pewien mężczyzna pracuje na magazynie popularnej sieci sklepów spożywczych. Zdradził jak wygląda praca w obecnych czasach w takiej placówce. Niestety, z jego zwierzeń dowiadujemy się bardzo strasznych informacji. Standardy higieny nie są zachowane, szefostwo nie dba o bezpieczeństwo pracowników, a oni sami ignorują całkowicie ryzyko jakie wiąże się z pracą podczas choroby.

- Żona kolegi ze zmiany się rozchorowała (gorączka, kaszel, złe samopoczucie), po kilku dniach skarży się na to samo, ale L4 nie weźmie, bo "to tylko lekka gorączka". Żona innego kolegi pracuje w markecie, leży w domu, bo ma 40° gorączki, kolega chodzi do pracy. Połowa kierowców co przyjeżdża nie dba o zasady higieny i dotykają wszystkiego jak leci - opowiada mężczyzna.

Dodaje, że pracują w rękawiczkach, ale wystarczy że ktoś kichnie na paletę puszek, na które ostatnio jest wielki popyt i tragedia gotowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Łatwiejszego przepisu na chleb z garnka nie znajdziesz. Smak przenosi zmysły w inny wymiar

2. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy

Niestety, jeżeli nie chcemy coraz większego rozwoju epidemii, musimy zacząć dbać też o innych. Zachowania jego współpracowników nie rokują dobrze, szczególnie że pracują w branży z której każdy z nas korzysta i ma kontakt z produktami, które dotykali magazynierzy.

Najlepsze newsy:

  1. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie
  2. Kiedy wrócimy do pracy? Biolog podał dwie możliwe daty
  3. Przed świętami do sieci trafił przepis Magdy Gessler na sałatkę jarzynową. 1 sekretny trik zmienia smak
  4. Rośnie niemal wszędzie. Wytwarza sok zbijający gorączkę, niweluje bóle gardła i mięśni
  5. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle
  6. Stało się, odbierają rodzicom 500 plus i to wcale nie uzależnionym. Też możesz je stracić, jeśli pobierasz jeden zasiłek

Źródło: Facebook.com

Następny artykuł