Pralka Franiayoutube / kanał: Adolf Kudliński / kadr z filmu

Kultowa pralka Frania ma niebywałe zastosowanie. W jej bębnie zrobicie zaskakująco pyszny składnik na kanapki

Kto by się spodziewał, że pralka Frania wróci w wielkim stylu. Pewien mężczyzna użył jej w nieoczywistym celu. Zamiast ubrania wrzucił tam kilka produktów spożywczych i stworzył idealny dodatek do kanapek. Efekt przerósł jego najśmielsze oczekiwania.

Pralka Franka jako narzędzie do tworzenia potraw? Wiemy, że z pozoru może wydawać się do śmieszne. Jednak jeśli głębiej się nad tym zastanowimy, trop myślenia mężczyzny jest jak najbardziej słuszny. Polska pralka była kiedyś prawdziwym hitem i nadal można znaleźć ją w wielu domach. Kiedyś sprzęty były robione w zupełnie inny sposób i nie było na nie mocnych. W obecnych czasach sprzęty psują się po kilku latach. Pralka Frania była nieśmiertelna dlatego możemy nadal korzystać z jej dobrodziejstw. Nawet po 40 latach wciąż działa zaskakująco sprawnie i skutecznie.

Kupił popularny produkt w Biedronce i z trudem walczy z mdłościami. Nie wie do kogo zwrócić się o pomoc, nigdy nie widział czegoś podobnegoKupił popularny produkt w Biedronce i z trudem walczy z mdłościami. Nie wie do kogo zwrócić się o pomoc, nigdy nie widział czegoś podobnegoCzytaj dalej

Pralka Frania - nie tylko ubrania wrzucisz do jej bębna

Mężczyzna przyznaje, że podstawą do rozpoczęcia przygotowania potraw w pralce frania jest rzecz jasna odpowiednie wyczyszczenie bębna. Gdy mamy sterylne warunki może rozpocząć się cała magia. Po chwili mężczyzna pokazał dwie wielkie palety śmietany 30%, która jest chwilę przed jej terminem przydatności. Jak sam mówi, polska pralka Frania jest najlepszym sprzętem o bardzo wysokiej jakości. Gdy cała śmietana wylądowała już w bębnie, postanowił włączyć wirowanie. Widzimy na biała masa powoli wiruje. Domyślacie się już co powstanie z tego połączenia?

Dzisiaj grzeje:

  1. Anna Mucha pokazała się bez bielizny w centrum miasta. Zrobiono jej zdjęcie, nie miała pojęcia
  2. Sekielski pokazał fanom swój tygodniowy jadłospis. 1 punkt jest szczególnie ważny, każdy powinien brać przykład
  3. Szefowa ZUS z zaskakującą informacją dla seniorów. Klasyczna forma emerytur i zasiłków zniknie?

Po dłuższym czasie witać jak śmietanka zaczyna się oddzielać i na powierzchni zaczynają powstawać grudki masła. W jednym bębnie powstaje nawet 8 kilogramów czystego masła. Gdy na wierzchu są widocznie duże kawałki, wyłączamy pralkę Frania. Teraz należy wybrać z bębna masło i wkładamy do miski z ziemną wodą. Jak się okazuje, ten sposób był doskonale znany w latach 80 na wsi, gdzie rolnicy nadmiar mleka wykorzystywali bardzo podobnie. Gotowe masło z pralki Frania jest przyjemnie gładkie i sto razy pyszniejsze niż wszelkie sklepowe gotowce. Odważycie się spróbować?

Caly proces został zamieszczony na plarformie Youtube na kanale Adolf Kudliński. Zobaczycie tam krok po kroku każdy etap przygotowywania masła w pralce Frania.

Masło w pralce Franiafot: Youtube / kanał: Adolf Kudliński / kadr z materiału

Polacy wstrzymali oddech po komunikacie Biedronki. Od jutra znowu się zaczniePolacy wstrzymali oddech po komunikacie Biedronki. Od jutra znowu się zacznieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

   1. Aż trudno uwierzyć własnym oczom. Wiadomości TVP bez skrupułów, grafika przejdzie do historii
   2. Duże zmiany na liście regionów objętych obostrzeniami. Jest też lista regionów zagrożonych
   3. Zobaczyłeś białą pianę w słoiku miodu? Wszyscy się mylą co oznacza, bądź świadomy jej arcyważnego znaczenia
   4. Dzisiaj z półek Biedronki wyleje się morze słodyczy. Wystarczy mieć ze sobą 5 zł, by niesamowicie się obłowić
   5. Sernik według sekretnej receptury Magdy Gessler, puszysty niczym chmurka, nigdy nie opada
   6. Justyna Żyła triumfuje. Wspomniała o synu, by wbić szpilkę Piotrowi? (FOTO)

Źrodła: Youtube

Następny artykuł