Prodiż ratuje z opresjiwikipedia.org/ LoMit CC 4.0

Macie w domu prodiż? Jesteście szczęściarzami, powód zachwyci każdego

Prodiż dawniej był w każdym domu i każda gospodyni potrafiła wyczarować dzięki niemu prawdziwe cuda. Jeśli dalej trzymasz go w domu, masz niebywałe szczęście. Wszyscy będą zachwyceni.

Prodiż był kiedyś świetnym urządzeniem, które pozwalało wykonać całą gamę różnych dań. Niegdyś piekarniki elektryczne były ogromnym luksusem i mało kto mógł sobie na nie pozwolić. Podobnie było z piekarnikami gazowymi, które w dodatku były bardzo awaryjne - nierzadko jedną stronę potrawy przypalały, a drugą pozostawiały niedopieczoną. Prodiż pozwalał wyeliminować ten problem i ugotować doskonałe dania. Jeśli dalej trzymasz swój egzemplarz w szafce, masz ogromne szczęście.

Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?Czytaj dalej

Masz schowany w kuchni prodiż? Ciesz się, to niewyobrażalne szczęście

To sporawej wielkości urządzenie miało wyjątkowo prostą zasadę działania. W pokrywie znajdowała się grzałka elektryczna o mocy od 400 do 650 W, która oddawała ciepło do potraw. W nitach w pokrywie umieszczono kilka dziurek o szerokości około 1.5 mm w celu odprowadzenia zgromadzonej pary, aby ciśnienie niebezpiecznie nie wzrosło. W pokrywie był także zamontowany wizjer z hartowanego szkła, który pozwalał doglądać pieczonych potraw.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  2. Będą nowe procedury bezpieczeństwa w Polsce. Potwierdzili, uderzą w Polaków szykujących wyjazdy na zimowe urlopy
  3. Krystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicę

Każdy kto może pochwalić się posiadaniem działającego prodiża, ma ogromne szczęście. Gdyby nagle okazało się, że piekarnik nie działa, można wyciągnąć okrągły prodiż i upiec w nim praktycznie wszystko. Co więcej, niezależnie czy zabrakło ci piekarnika do upieczenia ciasta, pieczeni czy drobiu, bez większych kłopotów możesz wykonać wymienione potrawy w prodiżu. Urządzenie jest wielofunkcyjne i może uratować z każdej opresji.

Wiele osób dalej uważa, że jedzenie z nowoczesnego piekarnika nie smakuje tak dobrze jak z prodiża. Też tak uważasz? Daj znać w komentarzach co myślisz o daniach wprost z parującego prodiża.

Wygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościWygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Najbardziej podstawowa żywność w górę z ceną. Zaczęło się od 13 proc. podwyżki, a będzie tylko gorzej
  2. Gigantyczny wzrost zakażeń i zgonów. Wirusolog tłumaczy skąd się wzięły
  3. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  5. Doskonały na kaszel i przeziębienie, nasze babcie zawsze miały go w zapasie. Syrop z szyszek wraca do łask
  6. Zapadła decyzja w sprawie Wszystkich Świętych. Wszyscy dowiedzieli się przez specjalny komunikat archidiecezji

Źródło: dobrakielbasa.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł