Prognoza pogody nie zapowiada nic dobregosmakosze.pl

Niestety, mamy fatalne wiadomości. Dziś ostatni dzień, pojawiły się niepokojące ostrzeżenia

Prognoza pogody nie napawa optymizmem. Dla wielu osób wiadomości dotyczące warunków atmosferycznych mogą okazać się fatalne. Zapowiadane są drastyczne zmiany, które mogą wywołać niepokój. Czego powinniśmy się spodziewać od jutra?

Niejednokrotnie prognoza pogody wywoływała u nas rozczarowanie. Tym razem powinniśmy się przygotować na koniec słonecznych i ciepłych dni. Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy dzień jest ostatnim podrygiem lata. Pewna grupa osób odczuje to szczególnie dotkliwie.

Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladłaWyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladłaCzytaj dalej

Niepokojąca prognoza pogody

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez Polsat News, prognoza pogody na najbliższe dni wskazuje, że 16 września będzie ostatnim ciepłym dniem w roku. Tylko dziś możemy cieszyć się słońcem. Ogromne zmiany nastąpią już wieczorem i w nocy. Wówczas temperatura może spaść nawet o 10 stopni Celsjusza. Warto wykorzystać dzisiejszy dzień, ponieważ najprawdopodobniej następny tak słoneczny nastąpi dopiero w przyszłą wiosnę. Kto najbardziej dotkliwie odczuje zmiany atmosferyczne?

Prognoza pogody bez wątpienia może wywołać niepokój u meteopatów. Nagły spadek ciśnienia sprawi, że biomet będzie wyjątkowo niekorzystny. Meteopaci mogą wówczas odczuwać ból głowy, senność i rozkojarzenie. Na szczęście istnieją sposoby, które pozwolą uporać się z tymi dolegliwościami.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niewyobrażalna tragedia, dwoje 3-letnich dzieci nie żyje. Myśleli, że to wina winogron, mylili się, rodzice usłyszą zarzuty
  2. Jerzy Stuhr z synem i wnukiem wybrali się na górską wycieczkę. Fani są pod wrażeniem ich wspólnego zdjęcia

Co zrobić, aby prognoza pogody nie stała się zapowiedzią złego samopoczucia?

Jak donosi portal Medonet, meteopaci cierpiący na ból głowy i zmęczenie mogą ratować się kofeiną. Zwiększa ona skuteczność leków przeciwbólowych. Pomocna może również okazać się melisa. Pozwoli ona okiełznać rozdrażnienie. Z kolei żeń-szeń podobnie do kofeiny pomoże zwalczyć uczucie zmęczenia. Meteopaci powinni w swoim jadłospisie posiadać produkty lekkostrawne i bogate w witaminy. Zwłaszcza te z grupy B. Takie środki zaradcze mogą sprawić, że prognoza pogody nie będzie aż tak straszna.

Dramatyczne wyznanie gwiazdy Dramatyczne wyznanie gwiazdy "Na Wspólnej", syn nie chce go znać. Z córką z kolei jakiś czas temu na wizji pokazywał, jak robić risottoCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co
  2. Lekarze stwierdzili, że nie mogą jej pomóc. Rodzice 12-latki otrzymali bulwersującą wiadomość
  3. Wielu Polaków czekało. Już dziś wielka radość przy kasie Biedronki, wystarczą 2 zł
  4. Zmiksował buraka z dwoma innymi warzywami. Otrzymał sok o niewiarygodnym działaniu, polecają go nawet lekarze
  5. Dodaj ziemniaki, ale przenigdy nie gotuj rosołu na udkach kurzych. Kucharze ostrzegają
  6. Gigantyczne kłęby dymu, kolejne zastępy straży w drodze. Pożar jest bezlitosny, mamy nagranie

Źródła: Polsat News / Medonet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł