Prognoza pogody nie przewidziała takich zniszczeńagrolajt.pl

Żywioł uderzył w środku Polski. Jabłonie łamał jak zapałki, w 30 sekund zniszczył prawie wszystko w sadzie

Żadna prognoza pogody nie zwiastowała tak wielkich zniszczeń, jakie niedawny żywioł zdołał dokonać. Jabłonie dosłownie łamały się jak zapałki, a w ciągu 30 sekund zdołał zniszczyć praktycznie cały sad. Okropne doniesienia z centrum kraju.

Prognoza pogody daje ludziom wgląd na to jak będzie wyglądała pogoda na najbliższe kilka dni. Niestety nawet najlepsza prognoza nie jest w stanie przewidzieć w 100% jak zachowa się natura. Ostatnie burze w środku Polski spowodowały ogromne zniszczenia, które wywołały potężne straty. Rolnicy są w straszliwej sytuacji, ponieważ żaden z nich nie mógłby przygotować się na tak silne działanie natury. Zdjęcia jakie widać powyżej dokładnie zobrazowują skalę destrukcji.

Odechciewa się jeść. Mariola zajrzała do lodówki w Biedronce i oniemiała, co za skandalOdechciewa się jeść. Mariola zajrzała do lodówki w Biedronce i oniemiała, co za skandalCzytaj dalej

Prognoza pogody nie przewidziała tego, co stało się podczas ostatniego urwania chmury

Wszyscy znamy nagrania zza oceanu, na których widać jak wiatr zrywa dachy czy powala drzewa. Choć na naszym podwórku na szczęście nie ma warunków na tworzenie się huraganów, silne wiatry również występują. Obecna pogoda jest wyjątkowo zdradliwa, ponieważ w kilka chwil ze słonecznej aury potrafi przeistoczyć się w nadzwyczaj mocny wiatr zdolny przewracać samochody.

Dzisiaj grzeje:

  1. Media donoszą o końcu Zenka Martyniuka. Syn zniszczył wszystko, na co ojciec pracował latami?
  2. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  3. Nauczyciele masowo rezygnują z nauczania. Zamiast szkoły wybierają świadczenie kompensacyjne

W Gruszycach w gminie Blaszki w województwie łódzkim jeden z rolników na własnej skórze przekonał się co oznacza potężna wichura. Porywy wiatru były tak silne, że nie tylko drzewa łamały się pod jego naporem. Betonowe słupy okazały się niewystarczająco wytrzymałe i również uległy poważnym uszkodzeniom. Straty, jakie hodowca otrzymał w wyniku burzy, szacowane są na około 100 tysięcy złotych.

Ta praca to pozarywane noce, wkładanie w nią całego serca, sam słupy robiłem, sadziłem sadzonki, poszło w 30 sekund - mówi portalowi AGROlajt Łukasz, który jest właścicielem sadu. Reakcja jego syna była równie dramatyczna: - Usiadł i po prostu płakał. Płakał jak bóbr. Mówił, że to tyle pracy. Nie spodziewałem się takiej reakcji po małym dziecku - dodaje rolnik.

Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobreStosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobreCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Część polskiego wojska z podwyższonym alertem gotowości. Robi się niebezpiecznie, niepokojące informacje
  2. Żywioł uderzył w Polskę z ogromną mocą. Zdjęcia zasmucają, gigantyczne zniszczenia
  3. Na ogórkach kiszonych zobaczyłaś białą pianę? Ważny sygnał dla każdej gospodyni
  4. 1 prosty trick sprawi, że schabowe będą idealnie kruche i soczyste. Korzystają z niego najlepsi kucharze
  5. Zapomnijcie o ogórkach kiszonych. Teraz na stołach rządzą kiszone buraki, symfonia smaku, niezwykłe doznania, nie sposób się im oprzeć
  6. Pilne informacje z obozu reprezentacji Polski. Grzegorz Krychowiak z poważną kontuzją. Jego występ zagrożony

Źródło: agrolajt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł