Program kulinarny miejscem wielkiej aferyyoutube.com/ Nigella Lawson

Wyszło na jaw, że wystający brzuch gwiazdy programów kulinarnych przeszkadzał producentom. Nie wytrzymała, opowiedziała o wszystkim

Program kulinarny nie powinien opierać się na aparycji prowadzącego, lecz na jego kunszcie kulinarnym, wiedzy jaka przekazuje oraz smakach, którymi dzieli się z widzami. Jedna z gwiazd, która zajmuje się kulinarnymi show, zetknęła się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej brzucha. Nie dała rady dłużej tego w sobie trzymać, wyjawiła szczegóły historii.

Program kulinarny, jak sama nazwa wskazuje, poświęcony jest jedzeniu. Kiedy widzowie skupiają się na prowadzącym, a raczej na jego wyglądzie, cały przekaz programu zostaje gdzieś zagubiony. Podobna historia zdarzyła się pewnej prowadzącej, której wystający brzuch przeszkadzał producentom. Ich sposób na wyeliminowanie przeszkody był nie do pomyślenia, więc gwiazda postanowiła nagłośnić swoją sytuację.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Program kulinarny - według roducentów prowadząca była zbyt krągła

Nigella Lawson jest kulinarną gwiazdą, znaną na całym świecie. Od lat zajmuje się prowadzeniem programów kulinarnych, pisaniem książek kucharskich oraz szkoleniem kuchennych amatorów w doskonaleniu sztuki gotowania. Jej programy odnoszą ogromne sukcesy, a fani pokochali ją za jej spokojny głos, proste przepisy i łatwość w przekazywaniu wiedzy. Niestety, jeden "szczegół" nie spodobał się producentom. Chodziło o jej krągłości.

Dzisiaj grzeje:

 1. Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?
 2. Wygrał w sądzie i nie musi już płacić długu za abonament RTV. Ludzie mają teraz nadzieję

Nigella oskarżyła stację telewizyjna o graficzne korygowanie jej brzucha. - Muszę powtarzać amerykańskim producentom, by nie korygowali mojego brzucha. Nienawiść do tłuszczu i przekonanie, że wszyscy będziemy wdzięczni za poprawianie naszego ciała, jest wyjątkowo zgubne - napisała na swoim Twitterze. W jej wiadomości da się odczuć duże zmęczenie beznadziejną walką ze stacją.

Lawson swój wizerunek w mediach opiera na naturalności, często podkreśla swoje krągłości i pokazuje się fotografom bez makijażu. Taką Nigellę pokochali fani, więc tym bardziej ciężko zrozumieć podejście producentów. Ich celem jest prawdopodobnie zwiększenie oglądalności, jednak sposób jaki wybrali może szokować. Nigella, poza telewizją i pisarstwem, prowadzi również własny kanał na portalu YouTube.com, na którym wrzuca swoje najlepsze przepisy. Jednym z ciekawszych filmów jest materiał, na którym prezentuje swoje pomysły na dania z owocami morza.

Nigella Lawson

AFP/EAST NEWS

Najlepsze newsy:

  1. Naprawdę? Sztab Andrzeja Dudy opublikował w sieci skandaliczną grę. Rafał Trzaskowski jako główna postać z tragicznym finałem
  2. Zderzyły się 2 samoloty, nie żyje co najmniej 8 osób. Wiadomość ze świata wyciska łzy
  3. Jest sposób, jeszcze zdążysz nieziemsko powiększyć plony pomidorów. Wystarczy je nawozić bajecznie prostymi roztworami
  4. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  5. Dodał masło do kawy. Świat oszalał na jej punkcie, zalety wręcz zwalają z nóg
  6. Franciszek Smuda zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. "Franz" pieje z zachwytu nad kandydatem (WIDEO)

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł