Przedszkole - otruła owsiankę dla dziecifacebook.com/MalyTworca

Przedszkolanka dosypała truciznę do owsianki przeznaczonej dla dzieci, skończyło się tragedią. Właśnie ją skazano, nie mieli dla niej litości

Przedszkole nie powinno być nigdy miejscem tak dramatycznej historii. Przedszkolanka postanowiła dosypać do owsianki dla dzieci truciznę. Teraz zapłaci za to największą cenę.

Przedszkole nie zawsze przeprowadza dokładny profil psychologiczny zatrudnianych pracowników, więc nie każdy musi być empatyczny i pełen pozytywnych emocji wobec dzieci. Rodzicie, którzy oddają swoje dzieci pod opiekę przedszkolanek, zazwyczaj w pełni im ufają. Niestety tym razem opiekunka sprawiła, że cała grupa dzieci bardzo poważnie zachorowała. Wszystko ze straszliwego powodu - teraz zapłaci najwyższą cenę.

Najpyszniejsze kąski za mniej niż 10 zł, jest też największy jesienny hit. W Biedronce znowu zakupowy szałNajpyszniejsze kąski za mniej niż 10 zł, jest też największy jesienny hit. W Biedronce znowu zakupowy szałCzytaj dalej

Przedszkole, w którym pracowała przedszkolanka, stało się miejscem najgorszego przestępstwa

Pewnego dnia kobieta przyszła do pracy z makabrycznym zamiarem dosypania azotynu sodu do owsianki, która podana została podopiecznym placówki. Szybko po spożyciu zatrutego posiłku dzieci zaczęły wymiotować, skarżyć się na silne bóle brzucha i tracić przytomność. 25 maluchów zostało przetransportowanych do szpitala, lecz dla jednego z nich, pomimo wielu prób, nie było ratunku - po kilku miesiącach hospitalizacji zmarło.

Dzisiaj grzeje:

  1. Służby sanitarne ostrzegają wszystkich idących na grzyby. Jest ich 10, niepokojące
  2. Sąsiad Polski wprowadza stan wyjątkowy. Zmiany już od jutra
  3. 7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat

Azotyn sodu w małych ilościach dodawany jest do żywności na całym świecie. Szczególnie często korzysta się z niego podczas przemysłowego peklowania wędlin - utrwala ich barwę i nadaje charakterystycznego smaku. W dużych ilościach jest jednak wysoce szkodliwy i rakotwórczy. Szczególnie groźny jest w momencie podgrzewania w temperaturze powyżej 130 stopni - wtedy wydziela najwięcej silnie trujących związków chemicznych.

Policjanci wezwani na miejsce szybko ustalili kto był winien tego karygodnego czynu. Okazało się, że przedszkolanka miała konflikt z innym pracownikiem na temat metod wychowawczych wykorzystywanych. Dosypanie azotynu sodu miało być zemstą i karą, gdyż zdecydowanie się z nim nie zgadzała. Wcześniej wypróbowała działanie konserwantu na swoim mężu, który doznał lekkiego zatrucia.

Po trwającej ponad 1.5 roku sprawie mieszkanka Chin Wang Yun została w końcu skazana za przestępstwo, którego się dopuściła. Chiński sąd skazał ją na kareę śmierci i Wang ma być rozstrzelana lub zabita poprzez wstrzyknięcie trucizny.

Gessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorkaGessler jest nie do poznania, wyciekło nagranie z przystojnym kucharzem z 1996 roku. Ciężko uwierzyć, jak zachowuje się uwielbiana restauratorkaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zakazem objęli nie tylko kominki. Za koszenie trawy i grilla też możesz zapłacić mandat aż 5 tys. zł
  2. Dorota Gardias trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki, co się dzieje?
  3. Elżbieta od lat dolewa 3 łyżki jednego produktu do kotletów mielonych. Jej rodzina jest pewna - są najlepsze pod słońcem
  4. Lidl w trybie pilnym wycofuje niebezpieczny produkt. Natychmiast go zwróćcie, inaczej może skończyć się tragedią
  5. Mąż zdemaskował Magdę Gessler, wyznał wstydliwą prawdę. Czy Magda powinna się wytłumaczyć?
  6. Moneta 2 zł czasem może być warta nawet 2 tys. zł. Wystarczy, że posiada jeden szczegół

Źródło: polsatnews.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł