Przepowiednie okazały się prawdziweyoutube.com/Nasze Pomorze

Właśnie potwierdzają się najgorsze przepowiednie dot. wakacji nad polskim morzem. Lokale gastronomiczne oblężone, będzie jeszcze gorzej

Przepowiednie dotyczące wakacji nad polskim morzem były wyjątkowo ponure i nie napawały żadnego turysty nadzieją na lepsze. Teraz widzimy, że wiele osób miało rację i przepowiednie spełniają się - lokale gastronomiczne są oblężone. Co gorsza im dalej w sezon, tym ma być coraz gorzej.

Przepowiednie dotyczące tegorocznych wakacji nad polskim morzem były niezbyt pozytywne. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele uwarunkowań, które spowodowały, że Polacy mają dosyć siedzenia w domu i przejmowania się epidemią, co jest bardzo zgubnym myśleniem. Nad morzem dzieją się straszliwe rzeczy i wszystko wskazuje, że będzie o wiele gorzej.

Jutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klientaJutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klientaCzytaj dalej

Przepowiednie spełniły się - sytuacja nad morzem wygląda fatalnie

Wielu ludzi nie wytrzymuje już siedzenia w domach. Mnóstwo ludzi znudzonych izolacją już wyjechało na wczasy nad morzem, przez nadmorskie miejscowości przewalają się gignatyczne tłumy wczasowiczów. Niestety, nie zachowują oni izolacji, a skutki przebywania w tak wielkim tłum mogą być opłakane. Obecnie ciężko znaleźć miejsce w największych nawet restauracjach w nadmorskich miejscowościach. Ludziom nie przeszkadza nawet fakt, że za jedzenie w nadmorskich knajpach trzeba płacić astronomiczne pieniądze, kolejki w lokach gastonomicznych są wręcz horrendalne, a sezon nawet nie jest jeszcze w pełni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wszyscy klienci zaskoczeni. Mimo luzowania obostrzeń Lidl nagle wprowadził LOCK3
  2. Kierowca zapłaci nawet 500 zł w czasie burzy. Mandatu trudno uniknąć, ale jest sposób

Eksperci z branży turystycznej zapowiadali, że Polacy tłumnie ruszą nad polskie morze, ponieważ boją się jechać za granicę z uwagi na ryzyko związane z COVID-19. Niestety taka decyzja wielu tysięcy ludzi spowodowała, że w miejscowościach turystycznych są ogromne tłumy. Mieszkańcy komentują, że nigdy nie widzieli tak dużej ilości turystów na raz. Z tego powodu jest bardzo duża szansa na zarażenie, ponieważ ludzie nie dbają o zachowanie dystansu czy noszenie maseczek.

Kolejnym ogromnym problemem dla turystów są nieziemskie kolejki w lokalach gastronomicznych. Na obiad czeka się niekiedy nawet półtorej godziny. Tłumy w restauracjach są wielkie, więc ciężko o spokojny relaks czy szybką obsługę.

Najlepsze newsy:

  1. Bp Samiec nie krył oburzenia. “Osoby LGBT nie są ideologią, a Siostrami i Braćmi w Chrystusie”
  2. Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin
  3. Nie mieści się w głowie, jak cenne są fusy po kawie. Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mają ogrom zastosowań
  4. Dostał paragon w knajpie i zbladł. Właśnie dzieje się niewyobrażalne nad morzem, ceny zwalają z nóg
  5. Położyła obok nadgarstka torebkę herbaty. Po 15 minutach zauważyła oszałamiający efekt
  6. Straszliwa kontuzja znanego gwiazdora. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach (WIDEO)

Źródło: trojmiasto.wyborcza.pl

Następny artykuł