Rachunek wywołał łzy u kelnerkiFacebook / Heather Lorraine

Kelnerka spojrzała na rachunek i się popłakała. Klientka od razu chwyciła za telefon, mamy zdjęcia

W ostatnim czasie niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że rachunek potrafi wywołać skrajne emocje. Tym razem doprowadził do łez pewną kelnerkę. Całe zajście zostało uwiecznione. Obok czegoś takiego nie da się przejść obojętnie. Do czego doszło?

Rachunek przeważnie kończy większość wizyt w restauracjach. Jednak niekiedy może on przyprawić o płacz. Idealnym przykładem jest sytuacja, z którą zetknęła się kelnerka. Wystarczył rzut oka na adnotację, którą został opatrzony rachunek, by kobieta zalała się łzami. Powód jest niezwykle zaskakujący.

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Rachunek, który wywołał łzy

Tegoroczny okres wakacyjny niejednokrotnie obfitował w zdjęcia udowadniające, że rachunek za posiłek w restauracji może wywołać nie lada konsternację. Zazwyczaj zdziwienie, a nawet złość malowały się na twarzach klientów. Tym razem rachunek doprowadził do łez kelnerkę. Co było na nim napisane?

Nie da się ukryć, że pandemia w znacznym stopniu utrudniła pracę w gastronomii. Nie inaczej było w przypadku Katie Taylor, która pracowała w lokalu znajdującym się w Indianie. Kiedy został on w końcu ponownie otwarty i kobieta wróciła do pracy, jedna z klientek zrobiła coś, czego Katie nie zapomni do końca życia. Powodem był rachunek, który przyprawił kelnerkę o łzy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Co się stało? Wojciech Cejrowski błaga o modlitwę. ”Bardzo proszę wprost w mojej intencji”
  2. Wszyscy dziś rzucili się po 1 rzecz z Lidla. Ostatnie godziny, za darmo ukochany przysmak lata
  3. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie

Kelnerka zobaczywszy rachunek nie mogła uwierzyć własnym oczom

Rachunek, który ujrzała kelnerka zawierał kwotę napiwku. Katie nie wytrzymała i zalała się łzami, kiedy uświadomiła sobie, że otrzymała niebywałą kwotę. Przeważnie wynosiła ona około 10% wartości zamówienia. Jednak tym razem hojna klientka zapłaciła nie 35 dolary, kwota napiwku opiewała na 330 dolarów. Po przeliczeniu na złotówki jest to odpowiednik około 1200 zł. Całe zajście zostało zarejestrowane i zamieszczone na Facebooku przez klientkę, która nazywa się Heather Lorraine. Wzięła ona udział w akcji "Venmo Challange". Zgodnie z założeniami polega ona na odkładaniu pieniędzy za pośrednictwem usługi należącej do PayPal. Zebrane środki wręcza się jako niespodziankę. Katie Taylor nie była w stanie wyrazić swojej wdzięczności inaczej niż szczerymi łzami wzruszenia. Kiedy klientka wręczała jej pieniądze po twarzy kelnerki było widać, że wciąż nie może uwierzyć w to co się wydarzyło. Nie pozostało nic innego niż uścisk pełen wdzięczności.

Rachunek wywołał łzy

Facebook / Heather Lorraine

Rachunek wywołał łzy

Facebook / Heather Lorraine

Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założonąAwantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założonąCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. "Kuchenne rewolucje" i restauracje, które pozwały Magdę Gessler. O co poszło i jak się skończyło?
  2. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą
  3. Najczęściej popełniane błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Mogą wiele kosztować
  4. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę
  5. Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniu
  6. Wiemy, co stało się z kolarzem, który brał udział w wypadku na Tour de Pologne. Znamy najnowsze wieści z Katowic

Źródło: O2

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł