Rachunek nie była tak złypixabay.com/Iwona_Olczyk

Ojciec zabrał 6-osobową rodzinę na obiad nad morzem. Pokazali mu rachunek i mocno się zdziwił, wcale nie było drogo

Rachunek dla 6-osobowej rodziny w turystycznym miejscu może być potężny, szczególnie jeśli zamówionego jedzenia było sporo. Ojciec zabrał swoją liczną rodzinę na obiad i kiedy pokazali mu rachunek wielce się zaskoczył. Okazało się, że ceny wcale nie były tak wysokie.

Rachunek z większości nadmorskich restauracji nierzadko wywołuje stan przedzawałowy. Słyszymy w końcu mnóstwo opowieści wczasowiczów, którzy relacjonują jak za obiad dla dwóch osób musieli zapłacić prawie 200 złotych. Trzeba dodać, że nie były to wykwintne potrawy, lecz zwykła smażona ryba z dodatkami i napojami. Ojciec 6-osobowej rodziny całkowicie się zaskoczył, ponieważ był przygotowany na duży wydatek. Prawda okazała się inna.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Rachunek za obiad zaskoczył go pozytywnie

Wakacje nad Bałtykiem nigdy nie należały do najtańszej opcji wypoczynku, lecz tegoroczne ceny potrafią zwalić z nóg. Właściciele restauracji "odbijają" sobie zastój i brak zysków spowodowanych pandemią i obostrzeniami. Mimo wszystko wiele klientów uważa, że restauratorzy zdecydowanie przesadzają i wykazują się jedynie pazernością.

Choć nadmorska sytuacja turystyczna nie jest najtańsza, są miejsca, w których zachowane zostały standardowe ceny. Przekonał się o tym ojciec 6-osobowej rodziny, którą zabrał na obiad do restauracji we Władysławowie. Pomimo ogromnej popularności, jaką cieszy się nadmorska miejscowość, turystom udało się znaleźć lokal, który nie miał wygórowanych cen.

Dzisiaj grzeje:

Ojciec wysłał do redakcji portalu o2.pl zdjęcie paragonu jaki dostał na zakończenie posiłku. Łączna suma jaką musiał uiścić wynosiła 177 złotych. W pieniądzach zmieściły się takie dania jak: 2x smażony filet z sandacza, 2x pieczona pierś z kurczaka, pieczony dorsz, pierś z kurczaka z ananasem oraz jedna cola i jedno piwo bezalkoholowe. Obiad jak widać był obfity, a sama rodzina tak wspomina wizytę w knajpce:

- Paragon za wczorajszy obiad 6-osobowej rodziny we Władysławowie. Według nas w tym roku ceny są mniejsze niż rok temu i w dodatku porcje posiłków są duże. Pozdrawia rodzina z Kaszub - napisał w wiadomości do portalu o2.pl ojciec. A jakie wy macie doświadczenia z obecnymi cenami w nadmorskich kurortach?

Najlepsze newsy:

Źrodło: o2.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł