Rachunekkobieta.onet/zawieszony-posilek-za-2700-zł

Ze łzami w oczach wystawił astronomiczny paragon klientowi. Głos załamał się pracownikowi restauracji widząc sumę na rachunku

Rachunek tego klienta pokazuje, ilu dobrych ludzi jest na świecie. Kwota na jaką został wystawiony wprawiła w osłupienie personel restauracji. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieli.

Rachunek, który wystawiono w tej restauracji jest częścią inicjatywy "zawieszony posiłek". Jej celem jest pomoc osobom, których nie stać na kupno ciepłego posiłku w restauracji. Cała akcja rozpoczęła się 5 lat temu od zawieszonej pojedynczej kawy, a w tym momencie z takich zawieszonych posiłków może korzystać coraz więcej osób. Zawieszenie posiłku polega na zapłaceniu na przód za osobę, której na niego nie stać. Restauracje wystawiają ogłoszenia ile posiłków są w stanie wydać w danym dniu. Taka forma pomocy jest bardzo przyjemna. Nie dając pieniędzy, a jedzenie, mamy pewność, że naprawdę pomogliśmy i nie zostaliśmy oszukani. Wielu ludzi jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia jada właśnie dzięki tej formie pomocy.

Bardzo złe wieści dla wszystkich, ale zawierające cenną prawdę o kupowanych przez niemal każdego produktach z Biedronki, Lidla i innych. Unikaj ichBardzo złe wieści dla wszystkich, ale zawierające cenną prawdę o kupowanych przez niemal każdego produktach z Biedronki, Lidla i innych. Unikaj ichCzytaj dalej

Rachunek mający wielką moc

Rachunek wystawiony tego dnia był więcej niż szczodry. W Avocado Vegan Bistro klienci bardzo często korzystali z możliwości czynienia dobra i dokładali do swoich zamowień zawieszone posiłki. Dzięki licznym datkom dobrych ludzi, bistro mogło nie tylko w swojej restauracji podawać posiłki, ale także dofinansowywać żywienie na koloniach dla ubogich dzieci. W ostatnim czasie, w ciągu jednego tygodnia udało się wydać aż 75 obiadów dla podopiecznych fundacji, seniorów i osób dotkniętych bezdomnością.

Dzisiaj grzeje:

  1. Popularna dziennikarka nie powstrzymała złości. Uderzyła w Kingę Dudę, nie szczędziła mocnych słów
  2. Wyniki z Niemiec nie pozostawiają wątpliwości. Polacy mieszkający w Niemczech pewni swojego wyboru

Pracownicy restauracji nie mogli uwierzyć w to, co słyszą, gdy klient powiedział na jaką kwotę chce by opiewał rachunek. W obszernym, pełnym wdzięczności poście na facebooku napisali "Jeśli jakimś cudem Pan to czyta, to chcielibyśmy przekazać ogromne podziękowania! To co Pan robi jest cudowne". Na rachunku hojnego klienta widnieje bowiem kwota 2700 zł - te pieniądze przyprawiają o zawrót głowy. Jakby tego było mało, ten sam klient kilka tygodni wcześniej na ten sam cel przeznaczył 600 zł. Aż serce rośnie gdy patrzy się na taką dobroć ludzką, te pieniądze będą mógłby przysłużyć się wielu osobom w ciężkiej sytuacji życiowej i uratować ich od głodu.

Rachunek

Facebook/ Avocado Vegan Bistro

Najlepsze newsy:

  1. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Uwielbiana surówka z KFC jest wyjątkowo prosta do zrobienia w domu. Najważniejszym składnikiem jest kapusta
  4. Niezawodny sposób szefa kuchni na gęsty i odżywczy rosół. Wystarczy wlać 1 nieoczywisty składnik
  5. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  6. Anna Lewandowska zostanie mamą po raz trzeci? Wypowiedź nie pozostawia wątpliwości, zaczęła mówić o niani

Źródło: kobietaOnet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł