Rachunek za rybę z frytkami zaskoczył turystęfacebook.com/Restauracja-LEON-Margonin

Zamówił przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami na Mazurach. Gdy zobaczył rachunek, od razu zrobił zdjęcie, znalazł raj na ziemi

Rachunek w restauracjach może zaskoczyć każdego, kto nie spodziewa się ile zapłaci za obiad. Pewien internauta podzielił się swoim rachunkiem za przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami. Był wielce zaskoczony ile musiał zapłacić.

Rachunek za obiad dla dwóch osób w turystycznej miejscowości może zaskoczyć każdego. Kurorty przyzwyczaiły turystów do dość sporych cen, które nie skłaniają do częstych odwiedzin w knajpach. Mimo wszystko dla wielu turystów są jedyną możliwością na zjedzenie czegoś ciepłego po całym dniu plażowania, więc co roku w sezonie są dosłownie oblegane. Jeden z gości w momencie dostania rachunku od razu chwycił za aparat. Nie spodziewał się ceny, jaka widniała na paragonie.

Niebywałe zmiany w Lidlu i Biedronce. Klienci nie kryją zaskoczenia decyzjami zarządu ulubionych sklepówNiebywałe zmiany w Lidlu i Biedronce. Klienci nie kryją zaskoczenia decyzjami zarządu ulubionych sklepówCzytaj dalej

Rachunek opiewał na niesamowitą sumę - klient był w ogromnym szoku

Jeden z czytelników portalu Finanse WP podzielił się z redakcjĄ serwisu swoim rachunkiem za obiad dla dwojga. Na paragonie widać dwa zestawy obiadowe z rybą, frytkami i surówką, zimną przystawkę oraz dwa regionalne piwa. Jak napisał w relacji, łącznie dostał aż 5 sielaw. Największego szoku doznał w momencie, kiedy spojrzał na całkowitą należność za duży posiłek.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
  2. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  3. Po 500 plus na wakacje nie składasz wniosku, ale też nie dostaniesz ot tak. W systemie jest haczyk

Pojedynczy zestaw kosztował go 34 zł. Za cały obiad dla dwóch osób zapłacił 95 złotych. Szokująco niska cena za tak potężny posiłek była w jednej z restauracji w mazurskich Wydminach. Miejscowość jest odrobinę na uboczu od najbardziej popularnych turystycznych szlaków i miast, jednak jest doskonale znana turystom i fanom wypoczynku nad jeziorem.

Biorąc pod uwagę ceny w innych lokalizacjach, Wydminy należą do jednej z najtańszych. W Mielnie czy Kołobrzegu nierzadko trzeba zapłacić nawet dwa razy więcej za bardzo podobny posiłek, a według pana Krystiana, który wysłał portalowi Finanse WP swój rachunek, obiad był wyjątkowo smaczny. Turysta znalazł istny raj na ziemi, w którym mozna zjeść tanio i dobrze, a przy okazji świetnie wypocząć.

Najlepsze newsy:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  3. Stało się. Chiny przekazały zatrważającą wiadomość. Światowe mocarstwa przecierają oczy ze zdumienia
  4. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  5. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  6. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)
  7. Pożegnaliśmy wielkiego kolarza. Był legendą najstarszego polskiego wyścigu

Źródło: Finanse WP

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł