Rachunek za rybę zaskoczył turystęscreen dziejesie/ Finanse WP ; Facebook/ Tawerna PRZYMORZU

Tomasz zamówił halibuta i szczupaka z pieczywem i napojami. Gdy zobaczysz rachunek z Kaszub, mocno się zdziwisz

Rachunek w nadmorskich restauracjach może zjeżyć włos na głowie - bardzo często ceny są horrendalnie wysokie. Tomasz zamówił dwie ryby z pieczywem i napojami na Kaszubach. Kiedy zobaczysz jego rachunek, mocno się zdziwisz.

Rachunek za smażoną rybę z frytkami i zestawem surówek jest zazwyczaj potężny, kiedy jemy w restauracji, która znajduje się nad morzem. Ceny są aktualnie wyjątkowo wysokie we wszystkich turystycznych miejscowościach, ponieważ restauratorzy dostosowują się do dużych kosztów dzierżawy oraz strat jakie wyniknęły z długiego przestoju turystyki. Tomasz podzielił się swoim rachunkiem, który dostał w jednej z knajp na Kaszubach, na których spędzał wakacje. Suma na jaką został policzony szokuje.

Skandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód porażaSkandaliczne zachowanie ekspedientki z Żabki. Bezceremonialnie wyrzuciła klientkę ze sklepu, powód porażaCzytaj dalej

Rachunek na Kaszubach - ciężko w niego uwierzyć

Tomasz zamówił na obiad standardowy zestaw. Dwie ryby, halibut i szczupak, pieczywo, surówka oraz piwa, tak wyglądało zamówienie turysty, który podzielił się nim z redakcją portalu Finanse WP. W swojej wiadomości zawarł także zdjęcie paragonu jaki dostał na zakończenie wizyty w restauracji. Kaszubski lokal zaskakuje wszystkich turystów, którzy spodziewają się wysokich cen.

Dzisiaj grzeje:

 1. W końcu stało się, klamka zapadła. Od jutra tysiące rodzin straci pieniądze na dzieci
 2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
 3. Lidl na półki rzuci absolutny hit sezonu. Znamy już ceny

Aby nie płacić horrendalnych sum wystarczy odjechać niecałe 100 kilometrów od Władysławowa. Tomasz za powyższe zamówienie zapłacił łącznie 61,10 złotych. Biorąc pod uwagę, że za podobne zamówienie przy samej plaży musiałby uiścić co najmniej dwa razy więcej, warto przejechać się na Kaszuby. Ile dokładnie kosztował każdy z produktów?

 • Szczupak 14 zł
 • Halibut 21 zł
 • Surówka 14 zł
 • Pieczywo 1,50 zł
 • 2 piwa 10 zł

- Ceny ok, a rybki pyszne i świeże. Wszystkie jadłem. Danie dla jednej osoby bez frytek, ale z piwem to koszt około 30 pln - napisał Tomasz w wiadomości do portalu Finanse WP.

Zważywszy na to, że wiele osób uważa iż Kaszuby są do dzisiaj "nieodkrytym kawałkiem Polski", należy dać regionowi szansę. Niskie ceny, piękna kultura, wspaniałe jedzenie i niespotykana urodziwa przyroda stwarzają wspaniałe warunki na wakacyjny wyjazd.

Najlepsze newsy:

 1. Przed chwilą Polsat przekazał pilne ostrzeżenie. Zacznie się jeszcze dzisiaj
 2. Amstaff był bity i wykorzystywany w nieludzki sposób, potrzebuje pomocy. Właśnie ujawniono jeden z najstraszniejszych przypadków znęcania się nad zwierzęciem w ostatnim czasie
 3. Pilnie szukają 800 osób, które były na wschodzie Polski. Grozi im poważne niebezpieczeństwo
 4. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
 5. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
 6. Gorący romans Gessler ze słynnym polskim aktorem szybko dobiegł końca. Dziś ma do niego 1 ogromny zarzut
 7. Pilne informacje w sprawie reprezentacji Polski. Ich rywale odmówili spotkania, nie chcą przylatywać do naszego kraju

Źródło: Finanse.wp

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł