Rachunek jest wstrząsającyPixabay / RitaE / screen rachunku z Finanse WP

Zobaczył rachunek i pobladł. Za ryby nie zapłacił majątku, inne pozycje na paragonie go poraziły

Nie da się ukryć, że rachunek w nadmorskich restauracji może przerazić wielu turystów. Nie inaczej było również w tym przypadku, jednak o dziwo największe zaskoczenie nie było spowodowane ceną ryby. Ciężko uwierzyć za co tym razem klienci musieli słono zapłacić.

Rachunek, który otrzymali podczas urlopu turyści sprawił, że niemal od razu musieli podzielić się tym co ich spotkało. Coś takiego nie mogło zostać przemilczane. Dotychczas przeważnie zbulwersowanie wywoływała cena za ryby, tym razem było jednak zupełnie inaczej. Co spotkało turystów?

Nie wyrzucaj dużych butelek, ukisisz w nich przepyszne ogórki. Leśnego aromatu doda nietypowy dodatekNie wyrzucaj dużych butelek, ukisisz w nich przepyszne ogórki. Leśnego aromatu doda nietypowy dodatekCzytaj dalej

Niebywały rachunek za obiad nad morzem

W tym roku o nadmorskich wczasach jest głośno głównie z powodu wygórowanych cen. Pewien rachunek okazał się wręcz niebywały. Turyści najprawdopodobniej zdążyli już przywyknąć do tego, że tegoroczne wakacje będą jednymi z najdroższych. Jednak czegoś takiego nikt by się nie spodziewał.

Niejednokrotnie w tym sezonie wakacyjnym mogliśmy natknąć się na rachunek, który woła o pomstę do nieba. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Za obiad dla dwóch osób para musiała zapłacić 110 złotych. Biorąc pod uwagę aktualne standardy może nie wzbudzać to większych kontrowersji. Jednak wystarczy go przeanalizować, aby dostrzec, że część produktów jest niebywale droga.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
  2. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  3. Gratka dla fanów. Na polskie drogi ma wrócić flagowy, rodzimy samochódJak prezentował się rachunek z nadmorskiej restauracji?

Rachunek za dwie ryby, dwie porcje frytek, surówki i piwo opiewał na 110 złotych. Same ryby kosztowały 27 i 36 złotych. Ich cena nie wzbudza większych emocji. Natomiast za zwykłe frytki przyszło turystom zapłacić aż 11 złotych, za talarki ziemniaczane 13 złotych, a za każdą surówkę po 12 złotych. Nie da się ukryć, że ceny dodatków są bardzo wysokie, zwłaszcza jeżeli standardowo frytki w restauracjach kosztują ok 8 złotych.

Najlepsze newsy:

  1. Wyciekła największa tajemnica ojca małej Madzi. Aż ciężko uwierzyć
  2. Niewyobrażalnie tragiczny finał urodzin nad jeziorem. Nie żyje 25-letni chłopak, rodzina załamana
  3. Samochód wjechał w grupę turystów. Są ciężko ranni. Druzgocące zdarzenie w europejskim mieście
  4. Potrzebowała najszybszego efektu. Podpaliła wysypaną na folii kawę, zadziałało natychmiast
  5. 1 gęsty, kultowy dodatek pod panierką nadaje kotletom schabowym głębię intensywnego smaku. Rewolucyjny przepis
  6. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  7. Adam Małysz został upokorzony przez swojego fana. Mistrz wyznał całą prawdę, wyjątkowo smutne

Źródło: Wirtualna Polska Finanse


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł