"Ranczo" nie byłoby bez niego takie samoScreen z odcinka serialu "Ranczo" zamieszczonego na ranczo.vod.tvp.pl/

Uwielbiany aktor z "Rancza" od kilku miesięcy nie wychodzi z domu, nawet na zakupy. Ma dość, padły niezwykle smutne słowa

Nie da się ukryć, że serial "Ranczo" zyskał już praktycznie status kultowego. Wszystko za sprawą wyjątkowych kreacji aktorskich oraz niebanalnej fabuły. Losy mieszkańców miejscowości Wilkowyje przyciągały tłumy przed telewizorami. Niedawno jeden z uwielbianych aktorów obchodził swoje 92 urodziny.

Serial "Ranczo" w swojej obsadzie gościł śmietankę polskiego aktorstwa. Bez wątpienia może do niej zostać zaliczony Franciszek Pieczka, który grał wcześniej w takich produkcjach jak "Czterej pancerni i pies" czy "Quo Vadis". W ostatniej rozmowie z portalem Wirtualna Polska, aktor zdradził szczegóły ze swojego życia codziennego.

Ważne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselWażne, niestety. Nagły komunikat z GIS ws. weselCzytaj dalej

Bohater serialu "Ranczo" w życiu codziennym

"Ranczo" nie byłoby tym samym serialem, gdyby nie bohaterowie słynący z przesiadywania na przysklepowej ławeczce. W rolę jednego z nich wcielał się właśnie Franciszek Pieczka. Zdarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że aktor nie wychodzi z domu.

- Od kilku miesięcy siedzę w domu, nigdzie nie wychodzę i nie ukrywam, że mam już tego troszeczkę dosyć. Od czasu do czasu dzwoni do mnie Kaziu Kaczor, z którym grałem w teatrze Powszechnym i dzieliłem garderobę, i rozmawiamy sobie, jak na starszych panów przystało - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualna Polska aktor występujący w serialu "Ranczo". Na szczęście Franciszek Pieczka znajduje się w dobrych rękach. Wyjawił kto pomaga mu w zniesieniu tej niekomfortowej codzienności.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Stawki podatków lokalnych wyraźnie w górę. W 2021 i za nie zapłacimy więcej

Franciszek Pieczka powiedział kto się nim opiekuje i robi zakupy

Aktor występujący w serialu "Ranczo" podobnie jak inni seniorzy znajduje się w grupie ryzyka związanego z pandemią. W związku z tym Franciszek Pieczka tak jak jego rówieśnicy potrzebuje pomocy w tak prozaicznych sprawach jak zakupy. Kto go w tym wyręcza?

- Mam wielkie szczęście. Mieszkam u syna i mam swoje pokoje. Opiekuje się mną cudowna synowa, która jest pielęgniarką i bardzo dba o moje zdrowie i samopoczucie. A mój wnuk robi mi zakupy - powiedział gwiazdor serialu "Ranczo" w rozmowie z portalem Wirtualna Polska. Każdy kto chciałby przypomnieć sobie rolę, w którą wcielał się Franciszek Pieczka, może odświeżyć sobie odcinki serialu na platformie VOD należącej do TVP.

Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuŁukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie
  2. Kolejna poważna plaga coraz bliżej Polski. Część Europy już jest w tarapatach
  3. Najczęściej popełniane błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Mogą wiele kosztować
  4. GIS w trybie pilnym wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Zwróć go natychmiast, może wywołać listeriozę
  5. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  6. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku

Źródło: Wirtualna Polska


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł