Aktorka z "Rancza" zdradza pewien sekret.youtube/ serialetvp

Pamiętacie słynny serial Ranczo? Aktorka grająca kultową Solejukową zdradziła wielki sekret, chodzi o pierogi

"Ranczo" stało się jednym z najpopularniejszych polskich seriali w ostatnich latach, do czego w znacznej mierze przyczynili się znani i uwielbiani od lat aktorzy oraz ciekawy scenariusz. Co prawda jego emisja już się zakończyła, ale do dziś pamiętamy przezabawne sytuacje i barwne postaci, wśród których jedną z ciekawszych pozostaje rola Solejukowej. W kilku odcinkach grająca ją Katarzyna Żak miała do czynienia z masową produkcją pierogów, o czym aktorka szczerze opowiedziała za kulisami.

"Ranczo" stało się kolejnym kultowym polskim serialem, który wzruszał i bawił do łez. Oryginalny scenariusz i utalentowani aktorzy przyniosły mu zasłużoną popularność wśród telewidzów w różnym wieku. Plejada świetnych aktorów i aktorek zapewniła reżyserowi ogromny sukces, bo swoje role odegrali tak dobrze, że do dzisiaj pamiętamy swoich ulubionych bohaterów. Losy wójta podlaskiej wioski i konkurującej z nim Amerykanki wysuwały się oczywiście na pierwszy plan, ale przewagą "Rancza" nad innymi serialami jest całe grono sympatycznych postaci drugoplanowych, w tym grającej przez Katarzynę Żak Solejukowej.

4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztowaćCzytaj dalej

"Ranczo" wzrusza i bawi do dziś, ale my szczególnie zapamiętaliśmy wątek dotyczący pierogów. Katarzyna Żak zdradza związany z tym sekret

"Ranczo" stało się jednym z najchętniej oglądanych seriali za sprawą doskonałej gry aktorskiej. Mogliśmy zobaczyć w nim tak znane nazwiska jak Cezary Żak (w podwójnej roli), Artur Barciś, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska czy Piotr Pręgowski. Ogromną sympatię telewidzów zyskała jednak utrudzona ciężką pracą postać Solejukowej świetnie zagrana przez Katarzynę Żak. Nieprzewidywalne losy postaci zaskakiwały wielokrotnie, na przykład wtedy, gdy żona Solejuka postanowiła otworzyć własny pierogowy biznes.

Dzisiaj grzeje:

   1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach

2. Biedronka ledwo zakończyła hitową akcję, a rusza z kolejną. Tnie ceny o 50%, ale tylko na 3 dni

O kulisach kręcenia scen z udziałem pierogów aktorka opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z dociekliwym dziennikarzem, który wywiad z nią rozpoczął od prośby o podzielenie się tym, ile sztuk musiała ulepić na planie. Katarzyna Żak z rozbrajającą szczerością odparła, że w życiu zdążyła zrobić sporo pierogów, ale na planie na szczęście zajmowali się tym głównie rekwizytorzy. Cóż, nie jesteśmy zaskoczeni odpowiedzią, ale nie zmienia ona wielkiej sympatii, jaką darzymy aktorkę.

Najlepsze newsy:

      1. PKO PB nagle zapowiedziało ważne zmiany. Klientów banku czeka prawdziwa rewolucja
      2. Dramatyczne sceny na Morskim Oku. Koń przy wozie się spłoszył, uderzył w pełnym pędzie
      3. Nagła zmiana. Ceny masła zwalają z nóg, Polacy zadziwieni
      4. Oszałamiający przepis na bigos z młodej kapusty. Smak lata, koniecznie posyp go koperkiem
      5. Masz monetę 5 zł? Dzisiaj w Biedronce zrobisz furorę, niesamowita wiadomość
      6. Tomasz Rabanda doznał poważnego wypadku. Walczy o zdrowie, pilna prośba o pomoc, liczy się każda złotówka

Źródło: 24opolepl

Następny artykuł