Ranczo wciąż jest uwielbianym serialem PolakówScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale serialeTVP/ pixabay.com/Daria-Yakovleva

Fani Rancza odkryli niesamowite sekrety produkcji. Chodzi o słynne pierogi

Ranczo było przez lata jednym z najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Produkcja do tej pory ma rzeszę licznych fanów, przed którymi nie ukryje się absolutnie żaden szczegół. Niebywałe, jakie sekrety serialu odkryli. Jeden z nich dotyczy słynnych pierogów Solejukowej.

Ranczo jest jednym z tych seriali, które na długo zapadają w pamięć. Kultowa produkcja TVP zachwyciła widzów inteligentnym dowcipem oraz doskonałymi kreacjami aktorskimi. Poza doskonale zagranymi rolami pierwszoplanowymi, Ranczo wyróżniało się wyrazistymi bohaterami drugiego planu.

Jedną z ulubionych serialowych postaci była matka gromadki dzieci - Solejukowa, która wciąż zaskakiwała swoimi talentami, zarówno językowymi, jak i kulinarnymi. O jej pierogach mówiły w końcu całe Wilkowyje.

Fani serialu Ranczo od lat tworzą silną społeczność. Na prowadzonej przez nich stronie Ranczopedia można znaleźć wiele ciekawostek z serialu. Co ciekawe, kilka z nich dotyczy słynnych pierogów Solejukowej. Jesteście ciekawi co odkryli dociekliwi sympatycy produkcji?

Sprawdzony sposób na chrupiące placki ziemniaczane, już nigdy nie Sprawdzony sposób na chrupiące placki ziemniaczane, już nigdy nie "opiją" się tłuszczem. Kluczowa jest 1 prosta czynnośćCzytaj dalej

Przed fanami Rancza nic się nie ukryje. Sekrety słynnych pierogów Solejukowej.

Zgodnie z informacjami umieszczonymi na wspomnianej "Ranczopedii", początkowo Kazimiera Solejuk przygotowywała pierogi w domowym zaciszu. Jednak Kusy zainspirował ją do napisania swojej własnej książki kucharskiej. Była ona poświęcona pierogom.

Po pewnym czasie pierogi robione przez Solejukową zyskały na sporej popularności. Za ich rozwożenie odpowiadał Maciej Solejuk. Można było je również nabyć sklepie Więcławskiej za jedyne 5 złotych za opakowanie. Bez wątpienia jest to wyjątkowo niska cena jak na takie frykasy.

Ulubienica widzów Rancza przystąpiła do koncernu Wilkowyje Cheese & Pierogi Company Sp. Z.O.O. Od tego czasu pierogi wytwarzano na potrzeby koncernu a ich sprzedaż stała się ogólnoregionalna.

Pamiętacie smaki pierogów? Dociekliwi fani Rancza odkryli, że początkowo dostępne były dwa warianty, mianowicie z kapustą i z mięsem. Wraz z wzrostem zainteresowania ofertę wzbogacono o pierogi z serem, ruskie, z soczewicą, ze szpinakiem, z grzybami, z kaszą, z marmoladą i z rybą.

Rola Solejukowej była ważna dla jej odtwórczyni Katarzyny Żak. Aktorka zyskała ogromną popularność i sympatię fanów serialu. W jednym z wywiadów zdradziła, co jak sama radzi sobie w kuchni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wypij go jeszcze przed śniadaniem. Od razu zauważysz duże zmiany w swoim ciele
  2. Doda przeszła samą siebie. W egzotycznym kraju zafundowała mieszkańcom odważne widoki. "Postawiłam na skromność"
  3. Niby dobrze znana, a smakuje zupełnie inaczej. Surówka z czerwonej kapusty z 1 dodatkiem dosłownie podbije twoje podniebienie

Katarzyna Żak o roli w Ranczu. Aktorka opowiedziała o swoich kulinarnych sekretach serialu.

O kulisach kręcenia scen z udziałem pierogów aktorka opowiedziała jakiś czas temu w rozmowie z dociekliwym dziennikarzem, który wywiad z nią rozpoczął od prośby o podzielenie się tym, ile sztuk musiała ulepić na planie.

Katarzyna Żak z rozbrajającą szczerością odparła, że w życiu zdążyła zrobić sporo pierogów, ale na planie na szczęście zajmowali się tym głównie rekwizytorzy. Cóż, nie jesteśmy zaskoczeni odpowiedzią, ale nie zmienia ona wielkiej sympatii, jaką darzymy aktorkę.

W innym wywiadzie aktorka zdradziła iż prywatnie rzadko lepi pierogi. "Lepienie pierogów to zajęcie czasochłonne, a ja w kuchni wybieram takie dania, które robi się szybko.". Gwiazda Rancza docenia jednak smak kultowego polskiego przysmaku. W jednym we wspomnianych wywiadów wyznała, że najbardziej smakują je te z jagodami.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Skandaliczne zdjęcie obiegło internet. Szpital się tłumaczy
  2. Pamiętacie serial “Doktor Quinn”? Wiemy, co teraz robi Erika Flores, odtwórczyni roli Coleen Cooper
  3. Najszybsza sałatka z najzdrowszym produktem świata. Wzmacnia organizm i smakuje nieziemsko
  4. Dlaczego ziemniaki kipią? Zastosuj babcine sztuczki, a w ogóle nie będą kipieć
  5. Najprostszy i najszybszy przepis na gołąbki po szwedzku. Robi się je w chwilę
  6. Suczka nie przestawała lizać właścicielki po nosie. Próbowała ją ostrzec, wizyta u lekarza wyjawiła całą prawdę
  7. Dokładnie 7 dni na złożenie wniosku o dopłatę. Tysiące osób mogą otrzymać pomoc

źródło: ranczo.fandom.com/ 24opole.pl/nowiny.gliwice.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Koniecznie obejrzyj nasze proste przepisy na idealne, jesienne potrawy:

Następny artykuł