Ranczo i pierogi SolejukowejYouTube/serialetvp

O słynnych pierogach Solejukowej mówiły całe Wilkowyje. Fani serialu odkryli niebywałe szczegóły na ich temat

Nie da się ukryć, że "Ranczo" to jeden z najbardziej uwielbianych seriali w naszym kraju. Postać Kazimiery Solejuk bez wątpienia na długo zapadnie w pamięci widzów. Słynęła ona z fantastycznych pierogów. Miłośnicy serialu dotarli do niezwykle interesujących informacji na ich temat.

Zgodnie z informacjami umieszczonymi na stronie poświęconej serialowi "Ranczo", początkowo Kazimiera Solejuk przygotowywała pierogi w domowym zaciszu. Jednak Kusy zainspirował ją do napisania swojej własnej książki kucharskiej. Była ona poświęcona pierogom.

Skandal, pacjenci szpitali masowo robią porażające zdjęcia w polskich szpitalach. Więźniowie nie pracują na swoje utrzymanie, a jedzą lepiej?Skandal, pacjenci szpitali masowo robią porażające zdjęcia w polskich szpitalach. Więźniowie nie pracują na swoje utrzymanie, a jedzą lepiej?Czytaj dalej

Pierogi rodem z serialu "Ranczo"

Po pewnym czasie pierogi robione przez Solejukową zyskały na sporek popularności. Za ich rozwożenie odpowiadał Maciej Solejuk. Można było je również nabyć sklepie Więcławskiej za jedyne 5 złotych za opakowanie. Bez wątpienia jest to wyjątkowo niska cena jak na takie frykasy. Dalsze losy pierogów znanych z serialu "Ranczo" są niezwykle zaskakujące.

Dzisiaj grzeje:
1. Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególe
2. Dobra zmiana dla wielu polskich kierowców. Uprzykrzający życie przepis będzie mniej doskwierał

Solejukowa przystąpiła do koncernu Wilkowyje Cheese & Pierogi Company Sp. Z.O.O. Od tego czasu pierogi wytwarzano na potrzeby koncernu a ich sprzedaż stała się ogólnoregionalna. Początkowo dostępne były dwa warianty, mianowicie z kapustą i z mięsem. Wraz z wzrostem zainteresowania ofertę wzbogacono o pierogi z serem, ruskie, z soczewicą, ze szpinakiem, z grzybami, z kaszą, z marmoladą i z rybą.

Najlepsze newsy:

  1. Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedź
  2. W ciągu 4 miesięcy 200 tysięcy polskich turystów dostanie pieniądze. Nie chodzi o bon
  3. Magda Gessler zdradziła jak gotuje rosół. Tajemnica tkwi w szczegółach
  4. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  5. Pozornie proste wyzwanie. Niemal nikt nie odpowie na pytanie dobrze
  6. Adam Małysz w końcu przerwał milczenie. Ujawnił przed tysiącami fanów, jak się czuje, współczujemy

Źródło: Ranczo.fandom.com

Następny artykuł