Remont, który powala rezultatemSceny z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale Anna_Studio

Nie wytrzymała widoku starej kuchni mamy. W miesiąc, za śmieszne pieniądze sama ją wyremontowała

Remont wielu osobom kojarzy się z niezwykle ciężką pracą i ogromnym wydatkiem. Okazuje się, że takie przedsięwzięcie nie musi być wcale karkołomnym wyzwaniem. Pewna kobieta nie mogła znieść widoku kuchni swojej mamy i wzięła sprawy w swoje ręce. Efekt końcowy powala na łopatki.

Czasami remont jest absolutną koniecznością. Niestety, wraz z upływem lat wnętrza ulegają zużyciu i wymagają odświeżenia. Anna miała już dosyć tego jak wygląda kuchnia jej mamy. W miesiąc zmieniła ją nie do poznania.

Nie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądNie pij ich. Tylu ludzi codziennie popełnia niewybaczalny błądCzytaj dalej

Samodzielny remont, który wzbudził podziw Internautów

Każdemu pomieszczeniu z czasem potrzebny jest remont. Dla większości osób takie wyzwanie wydaje się drogą inwestycją, która może narazić domowy budżet na szwank. Anna, która prowadzi kanał na platformie YouTube o nazwie Anna_Studio, w niedrogi sposób wyremontowała kuchnię swojej mamy. Zrobiono to pierwszy raz od 30 lat. Ile wydała na ten gruntowny remont?

Ciężko uwierzyć, że kobieta przeznaczyła na kompleksowy remont zaledwie 2400 złotych. Na początku pozbyła się starych mebli i tapet. Następnie przystąpiła do gipsowania ścian, aby zaoszczędzić czas ich dolną połowę wyłożyła panelami PCV, które łatwo wyczyścić. Był to jednak dopiero przedsmak. Jaki rezultat przyniósł niedrogi remont kuchni?

Dzisiaj grzeje:

  1. Przed chwilą Lech Wałęsa wrzucił zdjęcie posiłku. 15 minut później fani zastygli, nikt się nie spodziewał
  2. Jest decyzja rządu. Już za kilka dni zaczną obowiązywać nowe zasady. Podróżni będą zaskoczeni
  3. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

Efekt remontu powala na kolana

Wykonując remont Anna postawiła na niedrogie meble z sieci hipermarketów branży budowlanej. Samodzielnie poskładała szafki i umieściła je na ścianach. Całkowity koszt umeblowania wyniósł zaledwie 600 zł. Kobieta położyła na wygipsowanych ścianach zmywalne tapety. Wymieniła kuchenkę i baterię zlewową. Kuchnia zyskała również porządny blat. Podłoga została wyłożona linoleum z wzorem imitującym panele. Cały remont trwał zaledwie miesiąc, a jego przebieg można zobaczyć na YouTube na kanale Anna_Studio. Zdjęcie finalnego efektu powala na kolana. Co sądzicie?

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Oszukał sklep na 2 złote. Nastolatek z więzienia może wyjść dopiero przed trzydziestką
  2. Oficjalne. 1 października zmienią się obowiązujące zakazy
  3. Anię zamurowało podczas grzybobrania. Zajrzała do czarnej dziury w ziemi i nie mogła uwierzyć własnym oczom
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródła: Topniusy / YouTube / Anna_Studio

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł