Restauracja i skandaliczne zachowanie właścicielkiPixabay / Romnshka

Andrzej kupił jedzenie bezdomnym, właścicielka restauracji się wściekła. Skandaliczne zachowanie, ciężko uwierzyć

Kiedy Andrzej zamówił jedzenie dla bezdomnych, nie spodziewał, że właścicielka lokalu zachowa się w tak skandaliczny sposób. Dobry uczynek nie spotkał się z aprobatą. Wiele osób może być oburzonych tym, do czego doszło. Ciężko przejść obojętnie obok takiego incydentu.

Bez wątpienia każdy spotkał się kiedyś z sytuacją, w której restauracja w negatywny sposób zaskoczyła swoją postawą względem klientów. Do grona osób z takimi doświadczeniami z pewnością może zostać zaliczony Andrzej. Mężczyzna widząc bezdomnych postanowił im zakupić jedzenie. Właścicielka lokalu zareagowała jednak w nieoczekiwany sposób.

Jednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacjeJednak się potwierdziło, szykują się wielkie zmiany w sklepach. Ministerstwo przekazało ważne dla klientów informacjeCzytaj dalej

Restauracja na dworcu we Wrocławiu

Andrzej przejeżdżał przez Wrocław. Zdecydował, że restauracja na dworcu będzie odpowiednim miejscem na napicie się kawy i chwilę odpoczynku. Widząc bezdomnego mężczyznę postanowił mu pomóc i zamówił dla niego wątróbkę i żurek. Andrzej wyszedł z restauracji po wypiciu kawy, a bezdomny zaprosił do wspólnego posiłku swojego kolegę. Późniejsze wydarzenia nie mieszczą się w głowie.

- Jestem we Wrocławiu, kupiłem jedzenie bezdomnemu, tu jest paragon. Sobie zamówiłem kawę. Gdy wyszedłem z tej rzekomo dworcowej restauracji, właścicielka ich wygnała i wyrzuciła całe jedzenie do śmietnika. Gdy się poskarżyli kazała mi wy*********... - napisał na Facebooku zniesmaczony Andrzej, przytaczamy przez portal Głos Wojewódzki.

Dzisiaj grzeje:

  1. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  2. Minister finansów zgadza się na nowy podatek. Ujawnił już nawet, kiedy opłata wejdzie w życie

Skandaliczne zachowanie właścicielki restauracji

Okazało się, że restauracja nie akceptowała niektórych gości. Mimo tego, że posiłek został opłacony, właścicielka lokalu bez najmniejszych skrupułów wygoniła bezdomnych, głodnych mężczyzn i wyrzuciła ich jedzenie. Kiedy Andrzej dowiedział się o tym incydencie, postanowił porozmawiać z kobietą odpowiedzialną za restaurację.

- Właścicielka nie chciała rozmawiać. Była butna i nieprzyjemna. Powiedziała, że mężczyźni śmierdzą i podała to jako powód swojego zachowania. To nie przyczyna do wyrzucenia. Wiedziała, że to jedzenie kupuję dla nich, więc mogła odmówić, a nie skasować i jeszcze zabroniła głodnym jeść, wyrzucając wszystko do śmietnika - powiedział Andrzej w rozmowie z portalem Głos Wojewódzki.

Najlepsze newsy:

  1. Uważajcie podczas spacerów w Warszawie i patrzcie pod nogi. "Po Bielanach grasuje morderca"
  2. Stawiają płot z drutu kolczastego na granicy z Polską. O co chodzi?
  3. Starła rzodkiewkę i ogórka, a potem dodała ostateczny składnik. Wyszła nieziemsko pyszna surówka, wygrywa prostotą
  4. Kolejna tragedia przed Biedronką, nie żyje 53-letni mężczyzna. Karetka przyjechała po godzinie
  5. Ukąsił cię komar? Wypróbuj niezawodny sposób naszych babć, pieczenie i swędzenie zniknie w mig
  6. Polska gwiazda niespodziewanie ogłosiła zakończenie kariery? Kibice przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: gloswojewodzki.pl

Następny artykuł