Makenzie i Steven SchultzFacebook / Makenzie Schultz

Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem

Restauracja miała być miejsce do spędzenia miło rocznicy. Niestety wszystko co mogło, zawiodło po całości, a obsługa pozostawiała wiele do życzenia. Małżeństwo postanowiło po zakończonym posiłku napisać notkę do kelnera, który nie poradził sobie z obsługą. Jej treść wbija w ziemię. Zachowanie pary obiegło cały internet.

Restauracja tego dnia była wyjątkowo zatłoczona. Makenzie i Steven Schultz postanowili spędzić swoją szóstą rocznicę ślubu w dobrej atmosferze z pysznym jedzeniem. Mieli nadzieję na relaksujący wieczór. Jednak nic nie poszło po ich myśli. Lata wcześniej obydwoje byli kelnerami, dlatego zdawali sobie sprawę jakie cechy powinna mieć obsługa restauracji, żeby jedzenie w niej było jedynie przyjemnością. Wystarczyło kilka minut w restauracji, by kobieta zauważyła, że kelner obsługujący ich stolik zupełnie nie radzi sobie w pracy. Kobieta na koniec posiłku postanowiła zostawić mu specjalną wiadomość.

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Restauracja z oburzającym poziomem obsługi

Po całym zdarzeniu bohaterka historii opublikowała w internecie długi post wyjaśniający całe zajście. Jak sama pisze - Obsługa kolacji, na której mieliśmy okazję być, była… do kitu! Na zwykłą wodę czekaliśmy blisko dwadzieścia minut, przystawki wydano po czterdziestu, a na główne danie przyszło nam czekać ponad godzinę! - jak się okazuje w lokalu nie było innego kelnera i młody chłopak samodzielnie musiał obsłużyć wszystkie stoliki oraz bar. Para z przerażeniem obserwowała jak kelner miota się po całej restauracji. Po bardzo długim oczekiwaniu, małżeństwo postanowiło zostawić notkę, w której w żołnierskich słowach wyrazili swoją opinię o pracy kelnera, a do niej dołączyli niespodziewany bonus.

Dzisiaj grzeje:

  1. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem
  2. Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetę
  3. Niemcy mają wielkie powody do obaw. Nikt nie spodziewał się aż takiej katastrofy

Jako, że w przeszłości para pracowała na tym samym stanowisku, doszli do wniosku, że kelnera należy pocieszyć, bo na pewno cała sytuacja była dla niego równie stresująca - Postanowiliśmy zrobić jednak coś dla chłopaka i zostawiliśmy mu spory napiwek – w sumie 100 dolarów. Wiedzieliśmy, że tego wieczora raczej nie dostanie żadnego innego napiwku. Wyszliśmy, zanim chłopak zauważył naszą wiadomość - tak o swoim geście napisała kobieta. Oprócz hojnego napiwku, na rachunku kobieta napisała - Obydwoje byliśmy w twoich butach. - tym samym poprawiając kelnerowi nastrój na resztę wieczoru.

Najlepsze newsy:

  1. Minister potwierdza. Zacznie się już w niedzielę
  2. Monika Kurska miała napisać książkę po rozwodzie o Jacku Kurskim? Co stało się ostatecznie?
  3. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane
  4. Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieść
  5. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  6. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  7. Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem małej Laury. Widok dziewczynki podbił serca internautów (FOTO)

Źródło: Webniusy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł