restauratorPixabay /Pexels

Dramatyczne doniesienia o znanym restauratorze. Potwierdzono smutne wieści

Tragedia we Wrześni. Super Express podał informację, że znany restaurator Jarosław G. popełnił samobójstwo. Śmierć mężczyzny wstrząsnęła mieszkańcami miasta. Jej powodem najprawdopodobniej była pandemia.

Jarosław G. był znanym we Wrześni restauratorem. Jego lokale cieszył się ogromną popularnością wśród jej mieszkańców. Mężczyzna miał podobno w planach kolejną inwestycję - hotel. Niestety, plany pokrzyżowała mu pandemia.

Wielkopolskim miastem wstrząsnęła informacja o śmierci mężczyzny. Jak podaje Super Express, miejscowi jako przyczynę śmierci wskazują pandemię.

Restaurator z Wrześni nie żyje. Miał wspaniałe plany.

Mężczyzna jakiś czas temu kupił we Wrześni pałacyk w ruinie. Jego marzeniem było odkrycie na nowo tego miejsca, w co włożył ogromny wysiłek. Jesienią planował otwarcie w nim hotelu, który z pewnością zachwyciłby turystów.

Niestety, pandemia pokrzyżowała mężczyźnie plany. Odwołano wszelkie huczne imprezy. A dwie prowadzone przez niego restauracje nie tętniły życiem tak jak we wcześniejszych latach.

Oszałamiający sernik bez pieczenia, idealny na świąteczny stół. Goście oniemiejąOszałamiający sernik bez pieczenia, idealny na świąteczny stół. Goście oniemiejąCzytaj dalej

Z relacji Super Expresu wynika, że te sytuacje mogły mieć wpływ na tragiczną decyzję pana Jarosława. Z ustaleń dziennika wynika, że szalejąca pandemia koronawirusa dosłownie zniszczyła życie przedsiębiorczemu mężczyźnie.

"Szef załamał się z powodu lockdownu: remontował pałac z pietyzmem przez wiele lat. Stworzył piękne miejsce. Kiedy remont się zakończył, okazało się, że interes nie może ruszyć. A zobowiązania rosną" – powiedzieli w rozmowie z Gazetą Wyborczą pracownicy restauracji.

Mężczyzna mógł liczyć na pieniądze z tarczy antykryzysowej. Niestety, nie była to wystarczająca pomoc. "Tarcza okazała się kroplą w morzu potrzeb. Kolejna ma być w styczniu. Stanowczo za późno - powiedzieli bliscy zmarłego Gazecie Wyborczej.

Obecny czas jest bardzo trudny dla restauratorów. Niedawno pisaliśmy o znanym kucharzu, który został zmuszony do podjęcia zaskakującej decyzji.

O wsparcie dla gastronomii w trudnym okresie apelowała również Magda Gessler.

Artykuły polecane przez redakcję Smakoszy:

źródło: Gazeta Wyborcza/ Super Express

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł