Kobieta zadzwoniła do radia RMF FM z ważną wiadomościąpixabay.com/benjaminhartwich

Stało się, kasjerka sklepu zalewa się łzami. Na antenie RMF FM na żywo puściły jej nerwy

RMF FM dostało ostatnio telefon od pewnej kobiety. Jak się później okazało, jest kasjerką w sklepie spożywczym. Puściły jej nerwy na antenie, a jej słowa chwytają za serce.

Rmf FM zaskoczyło nas ostatnio, odbierając telefon od jednej ze słuchaczek. Przedstawiła sie jako kasjerka, a jej słowa dobitnie wskazują na nieuprzejmość niektórych ludzi. Wyznała straszną prawdę.

Jasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscyJasnowidz Jackowski ostrzegał. Do kamery powiedział co znajduje się w jedzeniu, które jemy prawie wszyscyCzytaj dalej

Rmf FM dostało telefon od ekspedientki w sklepie spożywczym. Pełna łez, powiedziała straszne słowa

Niektórzy ludzie żyją pełni strachu i frustracji, pandemia jedynie wzmacnia negatywne emocje. Niestety, często nie znają sposobów na ujście ciśnienia, więc wyładowują się na wszystkich w okół. Częstymi celami sa pracownicy, którzy obsługują klientów w różnych branżach. Ta kobieta zwierzyła się jak wygląda praca w sklepie spożywczym w dzisiejszych czasach, po wprowadzaniu restrykcji, które mają zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich.

- Niech nie przychodzą ludzie, niech nam nie ubliżają, niech nie wyzywają nas, że my nie chcemy ich obsługiwać! My nie robimy tego dla własnego "widzimisię", tylko my mamy wytyczne. Ja naprawdę dzisiaj usłyszałam już takie epitety pod swoim adresem, trzaskanie drzwiami - mówiła na żywo do prowadzących, apelując przy okazji do całej Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

2. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy

Kasjerzy nie są odpowiedzialni za decyzje rządu, oni wykonują tylko swoja pracę. W końcu tez są tylko ludźmi, nie chcą utrudniać sobie pracy aby zdenerwować kilku klientów. Uszanujmy ich prace i wspierajmy w ciężkim okresie.

Najlepsze newsy:

  1. Minister zdrowia powiedział co czeka Polaków po Wielkanocy. Wielu będzie załamanych
  2. Można prywatnie zrobić sobie test na koronawirusa. Wiemy, ile kosztują i jak długo się czeka na wynik
  3. Dzisiaj Lidl wydał bardzo ważny komunikat. Mnóstwo ludzi się ucieszy
  4. Policja została wezwana do skandalicznego zajścia w Biedronce. Sytuacja wymknęła się spod kontroli
  5. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia
  6. Kraje, które wzorowo poradziły sobie z epidemią. Świat może się od nich wiele nauczyć

Źródło: Facebook.com/ RMF FM

Następny artykuł