Robert Lewandowski - znamy jego sekretZdjęcie z meczu CHRISTOF STACHE/AFP/East News

Kucharz zdradził największy sekret Lewandowskiego. Wymsknęły mu się też zaskakujące fakty o innych polskich piłkarzach

Robert Lewandowski ma własnego szefa kuchni, tak jak cała reprezentacja Polski w piłce nożnej. Kucharz zdradził największy sekret "Lewego", który szokuje najwierniejszych fanów. Co ciekawe, poznaliśmy także inne interesujące fakty dotyczące kolegów Lewandowskiego z drużyny.

Robert Lewandowski ma pewne przywileje wynikające z jego przynależności do reprezentacji kraju. Jednym z nich jest posiadanie kucharza, który gotuje dla piłkarzy specjalnie przygotowywanie posiłki. Od 2006 roku jest nim Tomasz Leśniak, z którym na łamach portalu Sport TVP przeprowadzony został obszerny wywiad. W trakcie rozmowy z dziennikarką zdradził wiele ciekawych informacji i sekretów, które do tej pory były bardzo mocno skrywane przez piłkarzy i pracowników reprezentacji.

Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliweZaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliweCzytaj dalej

Robert Lewandowski - wiemy, co jada w czasie wyjazdów

Przygotowanie posiłków dla tak wielu osób, które jedzą bardzo zróżnicowane posiłki jest nie lada wyczynem. Pan Tomasz jest specjalistą, który swojej pracy poświęca się w 100% i sam mówi, że całkowicie odpowiada za wyżywienie całej reprezentacji. Musi doskonale znać preferencje żywieniowe mężczyzn, którzy dzięki odpowiedniemu odżywianiu mogą uprawiać tak ciężki sport.

Dzisiaj grzeje:

Okazuje się, że Robert Lewandowski nie ma swojego ulubionego dania. Według pana Tomasza, "Lewy", tak jak reszta zespołu, jest profesjonalistą, który jest świadomy swoich potrzeb. Lewandowski ma bardzo zróżnicowaną dietę i nie skupia się tylko na jednym daniu. Jego żywienie jest na tyle zrównoważone, że nie ma mowy o jednym najczęściej spożywanym produkcie.

Co więcej, cała drużyna wcale nie ma w sobie ludzi, którzy kręcą nosem i odmawiają zjedzenia jakiegoś posiłku. Reprezentacja składa się z bardzo dojrzałych ludzi, którzy wiedzą na co mogą sobie pozwolić oraz w jakich ilościach. Z tego powodu każdy z nich spożywa odpowiednie posiłki w zależności od pory dnia czy wysiłku jaki po nim podejmą.

Tomasz Leśniak

TOMASZ RADZIK/East News

Najlepsze newsy:

Źródło: sport.tvp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł