Robert Lewandowski lubi narodową kuchnięCHRISTOF STACHE/AFP/East News

Robert Lewandowski ma wielką słabość do jednego dania. Nie uwierzycie, o co chodzi

Robert Lewandowski od lat jest jedną z najbardziej znanych twarzy polskiej piłki i nawet zagraniczni fani rozpoznają jego twarz i znają jego nazwisko. Niedawno portal styl.pl opublikował preferencje kulinarne nie tylko ulubionego piłkarza ale także wielu innych znanych Polaków. Zgadniecie co jadają największe gwiazdy?

Robert Lewandowski z powodu wykonywanego zawodu musi dbać o formę. Wielogodzinne treningi wymagają zdrowego trybu życia, aby miał siłę i kondycję na ekstremalny wysiłek fizyczny. Tak jak on, jego żona Anna Lewandowska również słynie z dobrej diety i kondycji, wszak także jest sportsmenką. Mimo wszystko Robert lubi zjeść czasem coś smacznego i nie do końca zdrowego. Jego ulubione danie może zaskakiwać, w końcu bardziej pasuje do niego coś zdrowego lub wykwintnego.

Kupili dwie kawy i dwa gofry na Krupówkach. Gdy zobaczyli rachunek, złapali się za głowyKupili dwie kawy i dwa gofry na Krupówkach. Gdy zobaczyli rachunek, złapali się za głowyCzytaj dalej

Robert Lewandowski lubi dobrze zjeść. Ulubione danie piłkarza jest jednak zaskakujące

Każdy z nas ma swoje ulubione danie, które może jeść w każdej ilości i o każdej porze. Większość z nas kocha jedzenie typu fast food, takie jak burgery, pizzę czy kebaby. Ciężko się dziwić, w końcu takie produkty są najsmaczniejsze, a ich skład powoduje, że chcemy ich jeść co raz więcej. Gusta kulinarne znanych osób budzą wielkie emocje wśród ich sympatyków, którzy często zastanawiają się, jakie potrawy najczęściej pojawiają się na ich stole. Fani gwiazd często chcą wypróbować ukochanych dań swoich idoli. Robert Lewandowski na codzień kojarzy się raczej ze zdrową kuchnią, dlatego dość zaskakujące jest to, że najchętniej sięga po raczej tradycyjne danie.

1. Nigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Jest cenna z 5 imponujących powodów
2. Personel sklepu miał już dosyć, posypały się mandaty. Wezwali policję, bo klienci nie nosili maseczek

Ulubione danie Roberta Lewandowskiego zostało opisane w książce "Biało - czerwoni na talerzu". Jej autorem jest Tomasz Leśniak, który jest szefem kuchni piłkarskiej reprezentacji Polski i jak nikt inny zna kulinarne preferencje polskich piłkarzy. Ulubione danie Roberta Lewandowskiego może budzić zdziwienie, ponieważ jest nim pierś z kaczki. Ale, to nie wszystko. Polski piłkarz najbardziej lubi, gdy jest ona polana niezwykle aromatycznym kompotem z suszonych śliwek.

Najlepsze newsy:

      1. Elżbieta Witek nie wytrzymała. Dostała ataku śmiechu na sali sejmowej, nie mogła się uspokoić
      2. Potężne problemy z paszportami. Kłopoty mogą być ogromne, niepokojące wiadomości docierają z Wielkiej Brytanii
      3. Surówka z ogórków, która strąci z podium mizerię. Hit wakacji, a potrzebujesz tylko 2 dodatkowych składników
      4. Truskawki tanieją, ale nie mamy powodów do radości. Słowa eksperta mogą zasmucić
      5. Cynamon ma cenne właściwości. Rozsyp go w ogrodzie, a niemal od razu zdziała cuda, koniec z uciążliwymi problemami
      6. Polski gwiazdor popełnił samobójstwo. Jego syn nie może uwierzyć. Zdradził straszne szczegóły ostatnich chwil ojca

Źródło:

Następny artykuł