Robert Makłowiczinstagram / robertmaklowicz_official

Haniebne zachowanie, zwyzywał Roberta Makłowicza. Przyczepił się do wagi podróżnika

Robert Makłowicz należy do najbardziej sympatycznych polskich gwiazd. Niestety nawet on potrafi usłyszeć od fanów gorzkie słowa. Pozornie zwykłe zdjęcie uśmiechniętego Roberta wywołało bardzo nieprzyjemną reakcję jednego z internautów. Nie szczędził krytykowi kulinarnemu gorzkich słów.

Robert Makłowicz już od kilku miesięcy przebywa w Chorwacji gdzie na uroczej prowincji posiada dom. Prezenter chętnie chwali się swoimi kulinarnymi przygodami i publikuje dziesiątki zdjęć przedstawiających lokalne frykasy. Fani bardzo chwalą sobie skrupulatną dokumentację pobytu, zwłaszcza, że równolegle ze zdjęciami, Makłowicz prowadzi także kanał na platformie Youtube, na którym przybliża historię regionu. Niedawno Robert zamieścił zdjęcie z apetycznym kawałkiem mięsa oraz frytkami. Wśród głosów zachwytu pojawił się zjadliwy komentarz, który obrażał wagę podróżnika. Wnet za Robertem wstawiła się rzesza fanów.

Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?Blokady na Atlantyku, fatalne prognozy. Zima w Polsce ma być inna niż zwykle, dobrze dla owoców?Czytaj dalej

Czy Robert Makłowicz zasłużył sobie na krytykę?

Robert Makłowicz wydaje się osobą, która w życiu osiągnęła prawdziwy sukces, Elokwentny prezenter już samym style opowiadania o swoich podróżach zachwycił całe pokolenia Polaków. Nie ma wątpliwości, że na polu zawodowym zdobywa kolejne laury. Na co dzień Robert mieszka w Krakowie, jednak każdą wolną chwile spędza w słonecznej Chorwacji w sielskich warunkach. W swoim domku pod dostatkiem ma lokalnego wina oraz najlepszej jakości oliwy, z których przyrządza niezwykłe potrawy. W końcu jedzenie jest jego wielką namiętnością. Mimo, że Robert Makłowicz nigdy nie stara się kogokolwiek obrazić, jednemu internaucie wystarczyło zdjęcie z rybą i mięsem, by gorzko skomentować wagę podróżnika.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kwota emerytury Jolanty Kwaśniewskiej zdumiewa. Nauczyła Polaków jeść bezę
  2. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

-Czyli z tym odchudzaniem nic nie wyjdzie. Takie frytki i mięso są strasznie kaloryczne, a i porcja spora. Jest jedno pocieszenie: na takiej okrągłej buzi nie widać zmarszczek i nie trzeba botoksu, który ponoć jest szkodliwy i drogi. Choć brzuszek ma pan stanowczo za duży i taka otyłość brzuszna jest najgorsza i w dobie COVID uznawana za chorobę współistniejącą. Proszę się zabrać za siebie - napisał jeden z "troskliwych" fanów pod zdjęciem Roberta Makłowicza. Na autora obraźliwego komentarza spłynęła fala krytyki. - Polska zawiść w czystej formie - grzmi jeden z obrońców, - Pan Robert ma sylwetkę zdecydowanie więcej niż idealną! O zdrowie proszę się nie martwić, bo człowiek ze zdjęcia będzie żył wiecznie - wtóruje mu kolejny.

Miejmy nadzieję, że pan Robert nie wziął do siebie nieprzyjemnej uwagi i nadal będzie radował nas fotografiami pysznego jedzenia. Niech każdy martwi się o własną wagę i choroby, w internecie nie trzeba nam kolejnych burz i hejtu, tego jest pod dostatkiem.

Robert Makłowiczfot: instagram / robertmaklowicz_official

Nie do pomyślenia, Polaków zamurowało. Komunikat meteorologów nie mieści się w głowie, oszałamiające doniesienia dla grzybiarzyNie do pomyślenia, Polaków zamurowało. Komunikat meteorologów nie mieści się w głowie, oszałamiające doniesienia dla grzybiarzyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Świetne wieści dla seniorów. Uprawnionych do pobierania wyższych emerytur będzie znacznie więcej
  2. Wielki protest w Warszawie. Domagają się wyjawienia prawdy o koronawirusie, grożą, że powstrzymają rząd
  3. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
  4. 5 ujawniających wszystko, porażających i wstydliwych zdjęć Gessler obiega sieć. Bez doczepów i makijażu wygląda zupełnie inaczej
  5. Przed snem wypij szklankę wody z dodatkiem cytryny i 1 sekretnym składnikiem. Efekty poczujesz zaraz po obudzeniu
  6. Mieli nadzieję do końca, niestety. Nie żyje, czarny scenariusz się spełnił

Źródło: kobieta.interia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł