Robert Makłowicz wyrzucony z pracyYouTube.com/TVN Foodie

Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość

Robert Makłowicz w jednym momencie poniósł ogromną stratę, z którą musi się pogodzić. Nagle dostał druzgocącą wiadomość. Nie spodziewał się, że znowu zostanie wyrzucony z pracy w telewizji, okoliczności są bardzo smutne.

Robert Makłowicz po raz kolejny musi mierzyć się z znaczącym smutkiem. Znowu został zwolniony z pracy w telewizji. Gwiazdor ma już jednak wizję swojej zawodowej przyszłości. Krytyk kulinarny jest skłonny przenieść swoje programy o gastronomii do sieci.

99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?Czytaj dalej

Robert Makłowicz wyrzucony z telewizji

- To decyzja stacji. Nie zaproponowano mi przedłużenia serii. Myślę nad przeniesieniem się do internetu - stwierdził w wywiadzie dla "Press" podróżnik.

Dziennikarz miał swój program "Makłowicz w drodze", który prowdził od jesieni 2017 roku w Food Network, czyli stacji należącej do TVN Discovery Polska. Poprzednim pracodawcą krytyka kulinarnego była przez niemal 20 lat Telewizja Publiczna, na łamach której występował jako bohater kultowych programów o gastronomii "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza" oraz "Makłowicz w podróży".

Krytyk kulinarny po tylu latach pracy w TVP został z niej wyrzucony w skandalicznych okolicznościach. Stwierdził wówczas, że telewizja niezgodnie z prawem wykorzystała jego wizerunek w spocie promocyjnym. Słowa te przypłacił zwolnieniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Przenigdy nie wyrzucaj identycznego czosnku. Ukrywa w sobie coś wielce cennego

2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek

Internauci ostrzyli sobie zęby na konflikt pomiędzy królową polskiej gastronomii Magdą Gessler, która w grupie TVN ma swoje hitowe porgramy takie jak "Kuchenne Rewolucje" czy Masterchef z Robertem Makłowiczem. Jednak krytyk kulinarny nie przetrwał na tyle długo na swojej posadzie w tej telewzji aby w jakikolwiek sposób zagrozić blaskowi Gessler.

- Gdybym miał wybierać między nimi dwojgiem, wybrałbym Makłowicza. Dosyć mam jej fanaberii, ekscentryzmu i zadzierania nosa. Mam nadzieję, że pan Makłowicz szybko znajdzie pracę, powodzenia dla pana Makłowicza - napisał jeden z internautów.

Najlepsze newsy:

  1. Przyjaciółka ujawnia treść ostatniej rozmowy z żoną Królikowskiego. Serce pęka
  2. Córka Ewy Błaszczyk zapadła w śpiączkę 20 lat temu. Po 18 latach nastąpiła poprawa, stało się niezwykłe
  3. Nie wyrzucaj skórek po mandarynkach. Nawet nie wiesz jakie są cenne
  4. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty
  5. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie
  6. Przez lata mówiono nam, że wzmacnia kości. Teraz naukowcy powiązali je z nowotworem

Źródło: teleshow.wp.pl

Następny artykuł