Babcia w kuchniPixnio / licencja: CC 0

70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce

Każdy z nas chce by jego rodzina przetrwała wszystkie trudności. Niestety często największą przeszkodą jej próba czasu i zaangażowania. Starsze małżeństwo wychowało 6 dzieci i w najgorszych koszmarach nie myślało, że spotka ich podobna przykrość.

Rodzina nie zawsze bywa jedynie powodem do radości. Dobitnie przekonała się o tym para staruszków, która wychowała 6 dzieci. Małżeństwo ma ponad 70 lat, ich dzieci już dawno osiągnęły pełnoletność i wyjechały z miasteczka rodzinnego w poszukiwaniu kariery. Starsze małżeństwo było przyzwyczajone, że ich dom jest gwarny i zewsząd słychać radosne głosy. Z biegiem lat wielki dom się wyludnił, a staruszkowie zostali zdani na samych siebie. Światełkiem w tunelu miał być lokalny festiwal, na który rodzice zaprosili swoje pociechy. Nie spodziewali się, że tego dnia pęknie im serce.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyNie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Rodzina okrutnie zraniła starsze małżeństwo

Para staruszków zaprosiła wszystkie swoje dzieci, które kochała nad życie. W czasie oczekiwania postanowili, że zrobię niezwykłą ucztę dla pociech. W pocie czoła gotowali przez całe 2 dni. Ich celem było stworzenie sosu z rodzinnej, starej receptury. Nie było to proste zadanie, ponieważ papryczki, z których jest wykonany uciera się niemożliwie ciężkim, kamiennym młynem. Jednak dla kochających rodziców nie było to wyzwanie ponad siły. Dla swoich dzieci było gotowi zrobić wszystko. Nadszedł dzień festiwalu i stało się najgorsze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. TVP informuje. Andrzej Duda doleciał do Włoch. Podjęto ważną decyzję ws. koronawirusa
  3. Zdjęcie pokazuje prawdę o spektakularnej diecie. Tomasz Sekielski nie wstydzi się niczego, fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

W końcu nadszedł dzień, którego stęsknieni rodzice oczekiwali z bijącym sercem. Na stole stały butelki pełne pysznego sosu. Para zrobiła specjalnie więcej, ani każde z dzieci mogło zabrać odrobinę do swojego domu. Niespodzianka tylko czekała na dzieci.

Do festiwalu zostawało coraz mniej czasu. W tym czasie starsze małżeństwo odbierało po kolei telefony od wszystkich dzieci, które odwoływały przyjazd z najbardziej błahych powodów. Każde dziecko mówiło to samo zdanie - jak wszyscy się zjadą, to nawet nie zauważycie że mnie nie ma. Ostatecznie nie pojawił się nikt. Staruszkowie nie byli w stanie powstrzymać łez rozczarowania. Posprzątali ucztę przygotowaną dla dzieci i poszli do pracy na polu, aby zapomnieć o bolących sercach. Nie ma nic smutniejszego, niż dzieci, które zapominają o swoich starzejących się rodzicach. Pamiętajmy, czasu nie da się cofnąć, a rodzice poświecili nam go wystarczająco dużo, byśmy w końcu się odwdzięczyli. Zwłaszcza, że czasem jedyne czego oczekują to nasz obecność.

Nieludzkie, 82-letnia kobieta pobita przez policjantów w Biedronce. Wszystko zostało nagrane, staruszka ledwo stała na nogachNieludzkie, 82-letnia kobieta pobita przez policjantów w Biedronce. Wszystko zostało nagrane, staruszka ledwo stała na nogachCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Nowe obostrzenia dotyczące koronawirusa. Władze Czech podjęły już decyzję
  3. Trick Gessler sprawi, ze rosół będzie klarowny. Gwiazda ma jeszcze 1 cenną radę
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Obłędnie soczyste pierogi z mięsem z rosołu, doskonały pomysł na obiad dla całej rodziny za grosze
  6. 9 tajemniczych faktów z życia Anny Jantar. Czego fani dowiedzieli się lata po śmierci artystki

Źródła: jestpozytywnie

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł