Starszy pan nie był samfacebook.com

Samotnie wyczekiwał 95 urodzin. Spojrzał co się dzieje na balkonach sąsiadów i łzy szczęścia zaczęły mu spływać po policzkach

Rodzina z powodu szalejącej obecnie epidemii, nie mogła dotrzeć na urodziny 95 letniego mężczyzny. Smutny starszy pan postanowił wyjśc na balkon aby trochę się przewietrzyć, kiedy zobaczył co się dzieje na balkonach sąsiadów, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Łzy szczęścia same zaczęły spływać po jego policzkach.

Rodzina była ograniczona obostrzeniami i nie dała rady przybyć na urodziny swojego starszego członka rodziny. 95-latek żyje samotnie, więc bardzo mocno przeżył smutne wieści. Kiedy wyszedł się przewietrzyć nie mógł uwierzyć własnym oczom. Widok który zobaczył, wzruszył go tak mocno, że po policzkach pociekły mu łży.

Polka od 2 lat nie myła zębów i zaczęła jeść 30 bananów dziennie. Efekt nie mieści się w głowiePolka od 2 lat nie myła zębów i zaczęła jeść 30 bananów dziennie. Efekt nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Rodzina nie mogła zrobić mu urodzin - na szczęście ma wspaniałych sąsiadów

Starsi ludzie często mieszkają samotnie, z dala od swojej najbliższej rodziny. Dlatego tak ważne są dla nich dni, kiedy mogą się przytulić do najbliższych i ich zobaczyć. Obecna kwarantanna nie pozwala ludziom na tak swobodne kontakty, co najbardziej boli właśnie starszych i samotnych. Na szczęście ludzie potrafią okazać empatię i miłość na wiele sposobów. W Argentynie miało miejsce niespotykane wydarzenie, które pokazało, że ludzie potrafią dostosować się do każdych warunków.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutne wiadomości o Magdzie Gessler na kwarantannie

2. Osoby na kwarantannie będą mogły wyjść z domu pod jednym warunkiem. MZ zapowiada ważną zmianę

Manuel oczekiwał swoich 95 urodzin, więc zarządcy budynku, w którym mieszkał, postanowili poinformować innych lokatorów o jego urodzinach. Mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce i przygotowali emerytowi niesamowitą niespodziankę. Chcąc umilić mu dzień i okazać wsparcie, wszyscy sąsiedzi wyszli na balkony i zaśpiewali mu "Sto lat", a jeden z mieszkańców przygrywał wszystkim na akordeonie.

- Był to gest miłości w obliczu tak wielkiego bólu i troski. Zarządcy tego budynku zawsze okazywali sympatię w stosunku do mieszkających tam ludzi - mówią mieszkańcy osiedla. Jego rodzina nie mogła go odwiedzić, jednak Manuel mógł poczuć że nie jest sam i to jest najważniejsze.

Najlepsze newsy:

  1. Michał Wiśniewski potwierdził radosną informację, chodzi o jego 5. żonę. Inne nie miały takiego szczęścia
  2. 30% Polaków ma te same objawy. Przypominają koronawirusa, ale to zupełnie inne choroba
  3. Tak szybko? Oszacowano datę otwarcia restauracji, jest 1 warunek
  4. Ważne ostrzeżenie sanepidu dot. żywności, produkt wycofany ze sklepów. Apelują, by go nie spożywać
  5. Są lepsze niż kotlety mielone, schabowe, tatar i gołąbki razem wzięte. Przepis podbija sieć
  6. Polacy chorują na COVID-19 nieco inaczej niż obywatele innych krajów. Ekspert wyjaśnia dlaczego

Źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł